Доставка їжі в Фінляндії

Фінську кухню історично вирізняє розмаїття способів приготування, дивовижні поєднання інгредієнтів та смаків, які на перший погляд аж ніяк не можуть поєднуватися в одній страві.

Фіни тушкують і запікають, варять й розпарюють, коптять, солять, вимочують та маринують. А от смажать дуже рідко. Це зберігає поживність та корисні властивості, надає особливого смаку. Свіжу рибу їдять навіть у сирому вигляді.

У маленьких містечках фіни обідають дома, а у великих віддають перевагу ресторанам або кафе. На обід, як правило, гострий супчик, або картопля з м’ясом (біфштекси). Також в раціон входить хліб з олією. Серед супів – гороховий «хернекейтто» та суп з галушками «клімпісоппа».

Молоко, вершки, йогурт, масло, сир є основою багатьох супів, рибних та м’ясних страв. В нашій українській кухні таке поєднання інгредієнтів було б досить екзотичним

Більшість ресторанів та кафе, переважно з харчування швидкої їжі, пропонують фінам сервіс доставки їжі, але користуються вони такою послугою доволі рідко, тому що не бажають платити зайвого, коли можна просто зайти чи заїхати до закладу і замовити їжу  з собою. Іноді погодні умови країни сприяють росту попиту доставки їжі додому чи в офіс. Окрім  улюблених в усьому світі бургерів, піци, суші, можна замовити кебаб, безглютенові або вегетаріанські страви та навіть страви гурме.

Обожнюють у Фінляндії солодощі, випічку та здобу. Тут випікають дуже смачні пиріжки з начинками із риби, м’яса та грибів, малини, морошки, журавлини та інших дарів лісу. А от місцевий шоколад суттєво відрізняється від будь-якого іншого: на смак він надзвичайно гострий адже до його складу входить червоний перець чилі!

  {#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
  Вы не можете оформить заказ пока все ваши друзья не сохранят корзины
  Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

  Заказать суши*

  +380 (44) 225 5555

  Укр