Доставка їжі

Сучасний темп життя і розвиток технологій змусили людство знайти зручний спосіб доставки їжі додому. Така послуга суттєво економить час і дозволяє отримати задоволення від смачної, щойно приготованої страви, не виходячи з дому.

А чи приходило тобі на думку звідки з’явилася така зручна послуга? Ще до середини ХХ сторіччя людство готувало їжу вдома, а ресторани відвідувались в основному святковими днями. Першими, хто замислився про таке – були заповзятливі італійці, але як не дивно, сталося це не на території сонячної Італії, а на території Сполучених Штатів Америки, куди переїхали італійці після воєнних дій у Європі. А після 50-60х років італійські іммігранти дали поштовх розвитку такої послуги і в країнах північної Європи: Німеччині, Бельгії, Нідерландах. Спричинено виникнення такого у Америці не тільки своєю зручністю, а й розвитком телефонного зв’язку та телебачення. Хто ж захоче відволіктись від цікавенької телепередачі, якщо можна зняти слухавку, і вже протягом короткого часу ароматна піца прибуває до тебе.

З плином років і розвитком ресторанного бізнесу, а також виникненням Інтернету, можливим стало поласувати  стравами світової кухні не відходячи від робочого місця, чи власної вітальні. Смачні страви азіатської, італійської, французької кухні? Звичайно! Менше ніж за годину вони у тебе на столі, від кращих шефів - кухарів. Протягом останніх десятиріч поступово популярність отримує не тільки піца, а вже й доставка суші, ролів, м’ясних та вегетаріанських страв. І більше того, тепер можна скористатися перевагами доставки їжі додому та в офіс не тільки у величезному мегаполісі, а у маленькому містечку. 

  {#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
  Вы не можете оформить заказ пока все ваши друзья не сохранят корзины
  Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

  Заказать суши*

  +380 (44) 225 5555

  Укр