Доставка їжі в Ірландії

Чи відомо тобі, що в Ірландії люди дуже рідко їдять ланч? Насправді, у них взагалі відсутній ланч, це більш схоже на коротку перерву на роботі, щоб просто перекусити сендвічем, який ти приніс з дому. Ти звичайно можеш замовити по телефону чи онлайн сендвіч з доставкою в офіс, але це трапляється дуже рідко. В Ірландії, на відміну від звичних нам традицій, більш популярним є сніданок. Зазвичай він дуже ситний та калорійний і його вистачає для того, щоб до вечері ти не відчував голод. Оскільки робочий час починається достатньо рано, о 7-8 годині ранку, то дуже зручно замовляти сніданки  в офіс. Сніданки дуже традиційні і дуже рідко відрізняються один від одного. Зазвичай, при замовленні повного сніданку до офісу, тобі привезуть готовий набір зі смажених яєць, ковбасок, кров'янки (так, ірландці дуже полюбляють кров'янку), картоплі або тушкованої квасолі, смаженого бекону чи шинки, тосту та смажних томатів. Як ти можеш бачити, сніданок дуже ситний і такої кількості їжі насправді буде достатньо, щоб до самої вечері не бути голодним.

Щодо популярних страв, які ірландці переважно замовляють додому на вечерю, то тут найпопулярнішими будуть смажені ковбаски, курячі крильця, піца, стейки.

Напевно ні для кого не буде секретом те, що ірландці полюбляють пиво та віскі. Алкогольні напої також можна замовити через сервіс доставки їжі додому, якщо сталося так, що до тебе завітали гості, чи тобі просто закортіло розслабитись, а сідати в автомобіль і їхати до найближчого супермаркету немає сил та бажання. 

  {#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
  Вы не можете оформить заказ пока все ваши друзья не сохранят корзины
  Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

  Заказать суши*

  +380 (44) 225 5555

  Укр