Доставка їжі в Італії

Однією з найпопулярніших страв, яку у наш час замовляють доставкою додому є піца. Чи то вечірка, несподівані гості чи просто вечір з переглядом романтичного фільму. А коли ми думаємо про піцу, ми одразу згадуємо Італію, адже там готують найсмачнішу у світі піцу. Але це не єдина страва, яка асоціюється с Італією. Спагетті, феттуччіне, лінгуїне, тальятелле та ще дуже багато видів макаронних виробів, якими популярна італійська кухня.

До речі, чи відомо тобі, що традиційний томатний соус для спагетті італійці почали використовувати у 1600-х роках, а до того спагетті куштували з медом або цукром.

Звичайно, як і у більшості розвинутих країн світу, піца є найпопулярнішою стравою для замовлення додому чи в офіси. Та то є не єдине, що італійці полюбляють замовляти, особливо на ланч у робочий час.

Оскільки більшість кафе і ресторанів Італії зачиняються на обідню перерву, доставка їжі в офіси стала найбільш популярною. Зазвичай люди замовляють на ланч різноманітну пасту (їх існує понад 500 видів), салати зі свіжих овочів з різноманітними соусами чи просто з оливковою олією. Також італійці полюбляють батат — це солодка картопля, яку також можна приготувати по різному — пюре, запекти з овочами чи м'ясом. Лазанья та різотто — також дуже популярні страви для замовлення обідів в офіси, адже це повноцінні страви яких достатньо, щоб надовго втамувати відчуття голоду. Більшість із цих страв, звичайно, можна приготувати вдома, але навіщо витрачати час на приготування, якщо завжди є можливість замовити їжу додому чи до офісу. Вони завжди будуть свіжі, теплі й дуже смачні.

 

{#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
Вы не можете оформить заказ пока все ваши друзья не сохранят корзины
Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

Заказать суши*

+380 (44) 225 5555

Укр