Доставка їжі в Лівані

Тепла країна Близького Сходу на самому березі Середземного моря, еталон східної гостинності, місце перетину основних торгових шляхів, територія великих імперій минулого – все це про нього – Ліван.

Ліванська кухня вважається найпопулярнішою з усіх кухонь Близького Сходу. Завдяки багатій історії своєї країни, вона достатньо різноманітна. Більше того, більшість рецептів страв ліванської кухні всесвітньовідомі, і їх відносять до категорії здорового харчування.

Ліванська республіка – дуже гостинна країна, де люди їдять, щоб працювати, а працюють старанно, щоб гідно жити. Комерційна діяльність країни і історично зумовлений хист до ведення бізнесу, який рухає економіку, не залишили Ліван осторонь сучасного ділового темпу життя. Бізнес-ланч, в основному, сприймається ліванцями, як невелика пауза у робочому графіку. Як правило, обідня перерва проходить у колі співробітників, – або у ресторані чи кафе поблизу, або замовляється доставка обіду в офіс. Традиційна місцева кухня включає в себе велику кількість різних бобових, овочів та фруктів, зелень, свіжу рибу та морепродукти. Напевно найвідоміші серед ліванських легких закусок, це – «хумус» з нуту, салат «табулє», крем-сир «лабне». Споживають страви з лимонним соком та оливковою олією. Алетакож, в обідню перерву часто замовляють бургери з картоплею фрі та салатом, або рол, пасту, суші, китайські страви. Для поціновувачів здорової їжі, кейтерингові компанії також пропонують місцеву легку здорову їжу на будь-який смак.

Якщо графік дуже щільний і неможливо викроїти час на повноцінний обід, задовольняються філіжанкою міцної арабської кави та східними солоденькими смаколиками.

 

  {#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
  Вы не можете оформить заказ пока все ваши друзья не сохранят корзины
  Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

  Заказать суши*

  +380 (44) 225 5555

  Укр