Доставка їжі в Нідерландах

Для тих, хто звик до довгих обідів, з гарячими домашніми стравами, ланч по-голландські буде несподіванкою. Типовий денний прийом їжі у Нідерландах, у більшості випадків, складається з холодного сендвічу зі слайсом м'яса чи голландського сиру, лососем, або горіхами з медом, та супроводжується склянкою молока або соку. Він більше нагадує другий сніданок, така їжа швидко готується і швидко споживається. Сендвічі у Голландії різної форми, роблять їх з різними видами хлібу і начинками, - чого душа забажає. 

Дехто віддає таки перевагу гарячому обіду у цій країні, замовляючи у компаніях з доставки їжі крокети (м'ясні, або вегетаріанські) з тостами, картоплею пюре чи листям салату та руколою, і для повного комплекту - невеличку чашку сирного супу з кедровими горішками. Також, іноді замовляють омлет чи яєчню, яка обов'язково йде з тостом чи хлібчиком, або гарячий тост з шоколадними крихтами.

Жодних несподіванок у доставці обідів - є і бургери з картоплею фрі, і здорова їжа. Останнім часом здоровий комплексний обід замовляють частіше, - живемо на зорі ери зміни харчових прерогатив у бік правильного харчування. Серед найулюбленіших замовлень - тайська та індійська кухня, хумус, західноєвропейська кухня, а також все ще новинка на ринку доставки їжі - бокси для бізнес-ланчу або здорової перекуски. На власний вибір можна замовити веганську, безглютенову або безлактозну страву, що складатиметься з овочів, бобових, горішків, насіння, заправлену легким соусом, повну вітамінів і здоров'я. 

 

{#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
Вы не можете оформить заказ пока все ваши друзья не сохранят корзины
Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

Заказать суши*

+380 (44) 225 5555

Укр