Доставка їжі в Польщі

Польська кухня дуже схожа на нашу рідну — українську, от тільки назви страв дещо відрізняються від наших. Наприклад — пироги. Не відвідавши Польщу або західну Україну, ти б і не здогадаєшся що це рідненькі варенички — з картоплею, капустою, грибами, сиром, вишнями. Вони дуже популярні у Польщі та доволі часто замовляються на обід у робочий час. Так само як і перші страви. Поляки надають перевагу ситним наваристим супам з м'ясом та великою кількістю овочів — буряком, капустою, гарбузом, томатами, картоплею. Зазвичай, одного такого супу буде достатньо, щоб втамувати голод до самої вечері, а якщо він подається у хлібі, то ви ще довго не будете відчувати голод.

Дуже хвалять поляки та гості країни традиційний польський суп флякі. Це густий суп з яловичих чи свинячих рубців (шлунків/пупків).

Також польська кухня славиться розмаїттям ковбасних виробів, які входять у повсякденне харчування як закуска чи додаються до страв.

Ще однією дуже популярною стравою, яку поляки полюбляють замовляти на обід, це бігос — тушкована свіжа та квашена капуста з м'ясом чи ковбасками. Для вегетаріанців можна замовити бігос з грибами, а якщо не подобається капуста, то можна замовити овочевий салат.

Голубці, налисники с різними начинками, відбивні, гуляш — все дуже знайоме нам.

Доставка їжі у Польщі так само популярна, як і у європейських країнах, от тільки вона дешевша та порції набагато більші. Про великі порції пише багато людей, хто побував у цій країні вперше. А якщо вірити, що кухні наших країн справді дуже схожі, то до величезних порцій додається ще й чудовий насичений смак. 

  {#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
  Вы не можете оформить заказ пока все ваши друзья не сохранят корзины
  Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

  Заказать суши*

  +380 (44) 225 5555

  Укр