Доставка їжі в Південній Кореї

  Кулінарні вподобання жителів «країни ранкової свіжості», Південної Кореї, також заслуговують уваги. Основу раціону складає той самий рис, рослинні продукти, рибні та м’ясні страви із мінімальним вмістом жирів. Однак корейська кухня доволі суттєво відрізняється від кухні сусідніх Китаю чи Японії. Одна з головних причин цього — повсюдне використання різноманітних спецій, особливо червоного перцю. У ті далекі часи, коли таких звичних для нас холодильників ще не було, це значно полегшувало зберігання продуктів та збільшувало строк придатності їх до вживання.

 Проте це робить смак корейських страв доволі специфічним (принаймні спочатку) для більшості іноземців. І саме це стає досить суттєвою проблемою для самих корейців, які подорожують світом: переважна кількість страв багатьом із них здаватиметься прісною (або навіть неїстівною) без традиційних корейських приправ та соусів.

         На цю обставину давно звернули увагу авіакомпанії та готелі в усьому світі: вони або готують спеціально з урахуванням національних особливостей, або замовляють їжу у місцевих ресторанах корейської кухні.

         Корейці їдять багато і часто: звичайний обід включає в себе бульйон, локшину, страви із рису, м’яса або морепродуктів, численні закуски... На відміну від японців чи китайців, корейці користуються переважно металевими паличками: їх значно легше дезінфікувати, аніж дерев’яні, крім того, вони не окислюються. А от рис їдять так само, як і рідкі страви, — ложкою.

         Харчуються у їдальнях, які є в будь-якому офісі або торговому центрі, чи замовляють у сервісах доставки їжі та кейтерингових компаніях набір традиційних страв.

          Іноземні страви продовжують вважатися екзотикою для старшого покоління, але є доволі популярними серед молоді. Звичайною справою, наприклад, є замовити додому велику італійську піцу на вечірку з друзями.

{#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
Вы не можете оформить заказ пока все ваши друзья не сохранят корзины
Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

Заказать суши*

+380 (44) 225 5555

Укр