Офіційні правила пропозиції «Новорічні подарунки від «Сушия» та «WOG»

 1. Організатор пропозиції.

1.1.Організатором пропозиції «Новорічні подарунки від «Сушия» та «WOG» є ТОВ «Сушия» (код ЄДРПОУ 35266336), яке знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Московська, 29 А, тел. (044) 507 28 08 (надалі – Організатор).

1.2.Організатором пропозиції виступає оператор роздрібної реалізації нафтопродуктів через мережу АЗС WOG - Товариство з обмеженою відповідальністю «ВОГ РІТЕЙЛ», 43010,    м. Луцьк, вул. Кременецька, 38 (далі у тексті – Партнер).

1.3.Пропозиція передбачає надання клієнтам мережі АЗС «WOG», які приймають участь у Пропозиції відповідно до адресної програми, компліменту (Сертифікату) на знижку в розмірі 100,00 грн. (сто гривень 00 коп.) при придбанні продукції в будь-якому ресторані мережі «СУШИЯ» та/або службі доставки ТОВ «Сушия» на суму не менше 300,00 грн. (триста гривень 00 коп.), надалі – Комплімент.

1.4.Комплімент надається кожному клієнту мережі заправок «WOG», які приймають участь у Пропозиції відповідно до адресної програми,   у разі, якщо клієнт, розраховуючись готівкою або банківською карткою, придбав (заправив) на будь-якій із вищезазначених заправок будь-яким видом пального  об’ємом  20 і більше літрів одним чеком разом із зареєстрованою  карткою програми лояльності «ПРАЙД».

1.5.Комплімент (Сертифікат) надає право особі, яка його пред’являє (надалі –Споживач), отримати знижку у розмірі 100,00 (сто) гривень від загальної вартості замовлення продукції в будь-якому з ресторанів мережі ТОВ «Сушия» або  придбаної в службі доставки ТОВ «Сушия» за умови, що загальна сума замовлення становитиме не менше, ніж 300 (триста) гривень (з ПДВ).

1.6.Комплімент (Сертифікат) споживач має право використати при замовленні продукції в службі доставки ТОВ «Сушия» за телефоном 044-255-55-55 чи при розрахунку за продукцію в будь-якому ресторані мережі «Сушия»..

1.7.Комплімент (Сертифікат) є власністю ТОВ «Сушия» та може бути використаний до 24 січня 2016 року включно.

1.8.Комплімент (Сертифікат) не підлягає продажу, обміну, повній та/або частковій грошовій компенсації, передачі третім особам.

 1. Територія та строки пропозиції:

2.1.Споживач має право отримати Комплімент (Сертифікат) в період 23 грудня 2015 року до 24 січня 2016 року включно, за умови, що Сертифікати (Компліменти) є в наявності.

2.2.Споживач може реалізувати своє право на знижку за Компліментом (Сертифікатом) протягом періоду 23 грудня 2015 року до 23 січня 2016 року включно (надалі за текстом – «Період пропозиції»).

 1. Участь в Пропозиції.

3.1.Учасниками Пропозиції (Споживачами) можуть бути будь-які повнолітні дієздатні особи (відповідно до чинного законодавства України), які проживають або перебувають на території України.

 1. Умови участі в Пропозиції.

4.1. Комплімент (Сертифікат) має право отримати Споживач, який  під час дії Пропозиції виконав всі умови пропозиції, а саме: у період дії Пропозиції придбав (заправив) будь-яким видом пального на АЗК «WOG», які приймають участь у Пропозиції відповідно до адресної програми, об’ємом не менше 20 літрів одним чеком з карткою програми лояльності «ПРАЙД». За один чек може бути надано один Комплімент (Сертифікат).

4.2.Для реалізації свого права на знижку за Сертифікатом Споживач має:

 • завітати до ресторану мережі «Сушия» (перелік ресторанів вказано на сайті Організатора за посиланням: http://www.sushiya.ua/ua/restorany/, здійснити замовлення продукції в ресторані на загальну суму не менше 300,00 грн. (триста гривень 00 коп.) з ПДВ, . і надати офіціанту ресторану Комплімент (Сертифікат) при розрахунку,

або

 • зробити замовлення продукції в службі доставки ТОВ «Сушия» за телефоном (044) 255-55-55 на суму не менше 300,00 грн. (триста гривень 00 коп.) з ПДВ, під час замовлення повідомити оператора колл-центру служби доставки, який приймає замовлення, про наявність у нього Компліменту (Сертифіката) та назвати штрих-код, який міститься на Компліменті (Сертифікаті), при отриманні продукції надати кур’єру оригінал Компліменту (Сертифікату).

4.3. Комплімент (Сертифікат) може бути використано один раз, після використання штрих-код, який міститься, втрачає чинність.

4.4.При отриманні замовлення щодо якого було використано Комплімент (Сертифікат), сам Комплімент (Сертифікат) підлягає вилученню кур’єром служби доставки «Сушия» чи працівником ресторану мережі «Сушия».

4.5. Комплімент (Сертифікат) не підлягає грошовій компенсації, передачі третім особам. За одне замовлення може бути використано один Комплімент (Сертифікат).

 1. Порядок і спосіб інформування про умови Пропозиції.

5.1.Інформування щодо правил та умов Пропозиції здійснюється безпосередньо на сайті Організатора www.sushiya.ua та на сайті партнера www.wog.ua.

5.2.Додаткова інформація щодо умов Пропозиції надається за телефоном гарячої лінії колл-центру Організатора 044–255-55-55. Вартість дзвінків встановлюється згідно тарифів операторів зв’язку.

 1. Умови та/або Період Пропозиції може бути змінено Організатором в будь-який час без попереднього повідомлення.

6.1 У випадку перевищення номіналу Комплімента (Сертифіката), Споживач зобов’язаний доплатити різницю .

6.2. Строк дії Комплімент (Сертифіката) становить 23 грудня 2015 року до 24 січня 2016 року включно . Після спливу строку дії Комплімент (Сертифікат) втрачає свою чинність, а Споживач втрачає своє право на отримання знижки, зазначеної у Компліменті (Сертифікаті).

 1. Організатор не несе відповідальності за наслідки використання Споживачем Комплімента (Сертифіката) та/або інформації, яку він містить, в тому числі у разі передання Комплімента (Сертифіката) та/або інформації, яку він містить, третім особам, несанкціонований доступ третіх осіб до Комплімента (Сертифіката), заволодіння третіми особами Компліментом (Сертифікатом) та/або інформацією, що в ньому міститься, а також можливі збитки Споживача, що стали наслідком вищезазначених обставин.
 2. Знижка за Компліментом (Сертифікатом) не сумується з іншими знижками та/або пропозиціями, які діють в ресторанах мережі та/або службі доставки «Сушия».
 3. Відповідно до вимог статті 634 Цивільного Кодексу України до договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю в пропозиції всі  Споживачі пропозиції погоджуються з умовами цих Правил та зобов’язуються їх виконувати.
 4. Порушення Споживачем цих Правил, дотримання їх у неповному обсязі або відмова Споживача від виконання цих Правил автоматично позбавляє його права на отримання компліменту. При цьому такий Споживач не має права на одержання від Організатора/Партнера пропозиції будь-якої компенсації. 
 5. Організатор/Партнер не несуть обов’язку відшкодування будь-яких витрат споживача, в тому числі транспортних, телефонних, які понесені споживачем під час участі в пропозиції.
 6. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань або питань, не врегульованих цими Правилами, право вирішення таких питань Організатор залишає за собою. Таке рішення є остаточним і оскарженню не підлягає.
 7. Організатор/Партнер пропозиції не вступає в будь-які суперечки стосовно визнання  будь-яких осіб Споживачами пропозиції і прав на отримання  винагород. Організатор пропозиції не бере на себе відповідальність за визначення прав сторін у будь-яких суперечках. 
 8. Процедура визначення отримувачів компліментів не є лотереєю, або іншою, заснованою на ризику грою, і не переслідує мети отримання прибутку.
 9. Для організації та проведення пропозиції, а також для здійснення контролю за перебігом пропозиції Організатор має право залучати будь-яких третіх осіб, при цьому залишаючись відповідальним за їх дії.
 10. Партнер не несе відповідальність щодо подальшого використання наданих компліментів після їх одержання або за нездатність споживачів скористатись ними не з вини Партнера.
 11. Партнер не несе відповідальності за якість товарів, робіт, послуг, які надаються Організатором пропозиції. Партнер не приймає та не перевіряє комплектність, кількість та якість товарів, робіт, послуг, які надаються Організатором пропозиції Споживачеві. Споживач зобов’язаний самостійно здійснити перевірку товарів (робіт, послуг).
 12. Організатор/Партнер залишають за собою право не вступати та не вести письмові переговори із Споживачами.
 13. Перелік АЗК, які приймають участь у Акції 
 • 1    АЗС  "Ак.Заболотного(ліва)"     м.Київ, вул. Заболотного, 31ж
 • 2    АЗС  "Ак.Заболотного(права)"     м.Київ, вул. Заболотного, 174а
 • 3    АЗС  "Десна"     м.Київ, пр-т Генерала Ватутіна, 2г
 • 4    АЗС  "Здорівська"     Київська обл., Васильківський р-н, а/д Київ-Одеса 35км+900м (праворуч)
 • 5    АЗС  "Радлена"     м.Київ, пр-т Генерала Ватутіна, 3
 • 6    АЗС  "Радуга-2"     м.Київ, пр-т Генерала Ватутіна, 16
 • 7    АЗС  "Свегус"    Київська, обл., м.Бровари,  вул.Київська, 331
 • 8    АЗС  "Староноводницька"    м.Київ, вул.Старонаводницька, 59
 • 9    АЗС  "Тат-К"     Київська обл., м.Вишгород, вул.Набережна, 4б
 • 10    АЗС  "Ярило"     м. Київ, Броварський проспект, 11б
 • 11    АЗС "Авангард"    Київська обл., ліва сторона пн.-сх.. Обходу Києва, межі Сенківської м/р
 • 12    АЗС "ДакКар"    м.Київ, Наддніпрянське шосе, 8
 • 13    АЗС "Загс"     м. Київ, пр.-т Перемоги, 11б
 • 14    АЗС "Найс"     а/д Київ Харків 34 км + 700м  (ліворуч)
 • 15    АЗС "Найс"     а/д Київ Харків 34 км + 700м (праворуч)
 • 16    АЗС "Ніна-плюс"     Київська обл., м.Бориспіль, Київський шлях, 3
 • 17    АЗС "Обухів"    Київська обл., м.Обухів, вул..Піщана, 101В
 • 18    АЗС "Путрівська"    Київська обл., Васильківський р-н, а/д Київ-Одеса 35км+900м (ліворуч)
 • 19    АЗС "Саперно-Слобідська"    м.Київ, Саперно-Слобідська, 104
 • 20    АЗС "Солом’янська" (верхня)    м.Київ, Солом'янська, 40а
 • 21    АЗС "Шана"    Київська обл., а/д Київ-Вишгород-Десна, 19 км
 • 22    АЗС "Науки"    м Київ, вул.Науки, 49
 • 23    АЗС "Дніпровська набережна"    м.Київ, вул.Дніпровська набережна,16 Б
 • 24    АЗС "Електротехнічна"    м.Київ, Електротехнічна, 2б
 • 25    АЗС "Заводська"    м.Київ, вул.Заводська, 72
 • 26    АЗС "Набережно-Лугова"    м.Київ, вул.Набережно-Лугова, 3
 • 27    АЗС "Столичне шосе"    м Київ, Столичне шосе, 96
 • 28    АЗС "Палладіна" (Ашан)    м.Київ, вул.Берковецька, 6
 • 29    АЗС "Севастопольська площа"    м.Київ, Севастопольська Площа, 5
 • 30    АЗС "Глушкова"    м.Київ, пр.-т Академіка Глушкова,139
 • 31    АЗС "Богатирська"    м.Київ, вул.Богатирська, 15а
 • 32    АЗС "Бориспільська"    м.Київ, вул.Бориспільська, 12
 • 33    АЗС "Здолбунівська-Сортувальна"    м.Київ, вул.Здолбунівська, 3д
 • 34    АЗС "Ізюмська"    м.Київ, вул.Ізюмська, 2
 • 35    АЗС "Крайня"    м.Київ, вул.Крайня,1
 • 36    АЗС "Народного Ополчення"    м.Київ, вул.Народного ополчення, 11
 • 37    АЗС "Сім’ї Сосніних"    м Київ, вул.Сім’ї Сосніних, 17а
 • 38    АЗС  "Броварський проспект"    м.Київ, Броварський проспект, 3а
 • 39    АЗС "пр-т Відрадний"    м.Київ, пр.-т Відрадний, 105
 • 40    АЗС "пр.-т Червонозоряний"    м.Київ, пр.-т Червонозоряний, 11б
 • 41    АЗС "Волна"    м Київ, пр.-т Заводський, 1
 • 42    АЗС "Хотянівка"    Київська обл., Вишгородський р-н, с. Хотянівка, вул. Лісова, 2а
 • 43    АЗС "Чабани"    Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с.Чабани, а/д Київ-Одеса, 18 км
 • 44    ННС "Мустанг3"    Київська обл., м.Вишгород, вул.Набережна, 3
 • 45    ННС "Мустанг2"    м.Київ, Набережно-Печерська дорога, 2
 • 46    АЗС "Айс"    м.Запоріжжя, вул.Магістральна, 100б (біля заводу «АЙС»)
 • 47    АЗС "Віражна"    м.Запоріжжя, вул.Стартова, 5б (вул..Віражна)
 • 48    АЗС "Донецьке шосе"    м.Запоріжжя, Донецьке Шосе, 7 (поруч посту ДАІ)
 • 49    АЗС "Дослідна"    м.Запоріжжя, вул. Дослідна станція, 2в
 • 50    АЗС "Жукова-Ювілейна"    м.Запоріжжя, Проспект Ювілейний, 36
 • 51    АЗС "Зачиняєва-Істоміна"    м.Запоріжжя, вул. Зачиняєва, 21а
 • 52    АЗС "Чарівна"    м.Запоріжжя, вул.Чарівна, 64-а
 • 53    АЗС "Чорна Гора"    м.Запоріжжя, вул. Зразкова, 2Б
 • 54    АЗС "Перемоги "    м.Запоріжжя, вул. Перемоги, 90
 • 55    АЗК "Балківська№1"    м.Одеса,вул.Балківська,2
 • 56    АЗК "Люсдорфська дорога№1"    м.Одеса,вул.Люсдорфська дорога,55
 • 57    АЗК "Корсунці"    Одеська область,Комінтернівський район,с.Корсунці,вул.Степова,16
 • 58    АЗК "Люсдорфська дорога№2"    м.Одеса,вул.Люсдорфська дорога,174-176
 • 59    АЗК "Тираспільське шосе"    м.Одеса,вул.Тираспільське шосе,15
 • 60    АЗК "Дальницька"    м.Одеса,вул.Дальницька,55
 • 61    АЗК "Фонтанська дорога"    м.Одеса,вул.Фонтанська дорога,2а.
 • 62    АЗК "І.Рабіна"    м.Одеса,вул.І.Рабіна,24
 • 63    АЗК "Люсдорфська дорога"    м.Одеса,вул.Люсдорфська дорога,137
 • 64    АЗК "Овідіопольське шосе"    м.Одеса, Овідіопольське шосе,3/1
 • 65    АЗК "Отамана Головатого"    м.Одеса, вул Отамана Головатого,161
 • 66    АЗК "Балківська№2"    м.Одеса, вул.Балківська,53
 • 67    АЗК "Грушевського"    м.Одеса,вул,Грушевського,6
 • 68    АЗК "Бугаївська"    м.Одеса, вул.Бугаївська,58
 • 71    АЗК "Кротова"    Дніпропетровська  область., м.Дніпропетровськ, вул.Б.Кротова,22д.
 • 72    АЗК "Криворіжське шосе"    Дніпропетровська  область., с. Дороге, вул. Миколаївська, 191 А.  482 траси Дніпропетровськ  - Кривий Ріг.
 • 73    АЗК "СТОІК"    м.Дніпропетровськ, Криворізьке шосе,33
 • 74    АЗК "Донецьке шосе"    Дніпропетровська  область., терит.Ювілейної с/р АЗК комплекс будівель і споруд №7е
 • 75    АЗК "Золоті ключі 2"    Дніпропетровська обл.,м.Дніпропетровськ,пр-т Газети Правди (в'їзд)
 • 76    АЗК "Правди 1"    м.Дніпропетровськ,пр. Газети Правди,1і
 • 77    АЗК "Правди 2"    м.Дніпропетровськ,пр.Газети Правди,2г
 • 78    АЗК "Передова"    м.Дніпропетровськ,вул.Передова,263
 • 79    АЗК "Ювілейне"    Дніпропетровськийр-н ((Ювілейна с/р))
 • 80    АЗК "Набережна Заводська"    м.Дніпропетровськ, вул. Набережна-Заводська
 • 81    АЗК 'Героїв Майдану'    м.Чернівці,вул.Героїв Майдану,184а
 • 82    АЗК 'Хотинська 53а'    м.Чернівці,вул.Хотинська,53а
 • 83    АЗК 'Коломийська'    м.Чернівці,вул.Коломийська,4б
 • 84    АЗК 'Хотинська 3б'    м.Чернівці,вул.Хотинська,3б
 • 85    АЗК "Гагаріна"    м.Харків, проспект Гагаріна, 183 А
 • 86    АЗК "Московська"    м.Харків, проспект  Московський, 247 А
 • 87    АЗК "Людвіка Свободи"    м.Харків,пр-т Людвіка Свободи,57-А
 • 88    АЗК "Малопанасівський в'їзд"    м.Харків, вул.Малопанасівський в'їзд,1
 • 89    АЗК "50-річчя СРСР"    м.Харків, проспект 50-річчя СРСР, 2 В.
 • 90    АЗК "Панцерника Потемкіна"    м.Харків, вул. Панцерника Потемкіна, 4.
 • 91    АЗК "Тракторобудівельників"    м.Харків, вул.Тракторобудівельників,1А
 • 92    АЗК "Чувашська"    м. Харків, вул.Чуваська,1
 • 93    АЗК "Відродження"    м.Луцьк , вул. Відродження, 40
 • 94    АЗК "Воля"    м.Луцьк, вул.Володимирська, 1а
 • 95    АЗК "Київський майдан"    м. Луцьк вул. Рівненська, 22
 • 96    АЗК "Соборності"    м. Луцьк вул.Соборності, 45
 • 97    АЗК "Конякіна"    м. Луцьк вул. Конякіна, 22а
 • 98    АЗК "Баумана"    м.Суми, вул. Баумана, 105.
 • 99    АЗК "Талісман"    м. Львів, пр. В.Чорновола,10
 • 100    АЗК "Гама-Хім"    м. Львів, вул. Варшавська-Підголоско,107
 • 101    АЗК "Б.Хмельницького"    м.Львів, вул.Б.Хмельницького, 291
 • 102    АЗК "Поларі"    м.Львів, вул.Б.Хмельницького - Кукурузяна перехрестя
 • 103    АЗК "Зевс-Холдінг"    м.Львів, вул.Пасічна. 144
 • 104    АЗК "Бізнес - Фінанс"    м. Львів, вул. Богданівська, 11
 • 105    АЗС "30-річчя  Перемоги"     м. Черкаси, вул.30-річчя Перемоги, 7/1
 • 106    АЗС "Смілянська"    м. Черкаси, вул.Смілянська, 78/4
 • 107    АЗС "Келецька"    м.Вінниця, вул. Келецька, 47а
 • 108    АЗС "Київська"    м.Вінниця, вул. Київська, 76
 • 109    АЗС "Лебединського,15а"    м.Вінниця, вул. Лебединського, 15а
 • 110    АЗС "Лебединського, 4а"    м.Вінниця, вул. Лебединського, 4а
 • 111    АЗС  "Порека"    м.Вінниця, вул. Василя Порика, 28
 1. Перелік ресторанів «Сушия», які беруть участь у акції
 • 1    Київ    вул. Московська, 29-а
 • 2    Київ    вул. Щорса, 44
 • 3    Київ    проспект Перемоги, 3
 • 4    Київ    проспект Московський, 34В
 • 5    Київ    вул Велика Житомирська, 6/11
 • 6    Київ    проспект Оболонский , 1Б
 • 7    Київ    проспект П.Григоренко, 26 
 • 8    Київ    вул. Малишко, 3В
 • 9    Київ    пр-т Ватутіна, 2Т
 • 10    Київ    вул.Велика Васильківська 1-3/2
 • 11    Київ    проспект Воззєднання, 2/1А, ТЦ "Дарница"
 • 12    Київ    вул Інститутська 2А, ТК "Глобус", 3 лінія
 • 13    Київ    вул  Б.Хмельницького, 10
 • 14    Київ    вул. Лаврухіна, 4, ТРЦ "Район"
 • 15    Київ    вул. Горького, 176 ТРЦ "Ocean Plaza"
 • 16    Київ    пр-т Голосіївський, 58А
 • 17    Київ    вул. Б. Грінченка, 2/1
 • 18    Київ    вул. Георіия Кірпи, 3
 • 19    Київ    пр-т П. Тичини, 1В
 • 20    Київ    вул. Вишгородська, 45
 • 21    Київ    вул. Червоногвардіська, 1В
 • 22    Київ    просп. Л.Курбаса, 19А
 • 23    Запоріжжя    пр-т Леніна, 230
 • 25    Одеса    вул. Дерибасівська, 21, ТЦ "Європа" 
 • 26    Одеса     пл. Деревянко, 1., ТЦ "Панорама"
 • 27    Черкаси    вул. Героїв Сталінграду 34, ТЦ "ДніпроПлаза"
 • 28    Черкаси    б-р Шевченка, 208/1, ТЦ "Любава"
 • 29    Бориспіль    вул Киевский шлях, 2/14, ТЦ "АероМол"
 • 30    Дніпропетровськ    вул. Плєханова, 1А
 • 31    Дніпропетровськ    пр-т Карла Маркса, 50, ТЦ "Пассаж"
 • 32    Вінниця    вул. Козицького 51 ТРЦ "Магіцентр"
 • 33    Чернівці    вул. Червоноармійська, 71, ТЦ "Майдан"
 • 34    Харків    вул. Рози Люксембург, 10, ТЦ "Мелодія"
 • 35    Харків    вул. Леніна, 8
 • 36    Харків    вул. Сумська, 23
 • 37    Луцьк    просп. Волі, 1, ЦУМ
 • 38    Суми    вул. Харьківска, 2, ТРЦ "Мануфактура"
 • 39    Львів    вул. Під Дубом, 7
 • 40    Львів    с. Сокільники, вул. Стрийська, 30 ТЦ "Кинг-Крос"
{#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
Вы не можете оформить заказ пока все ваши друзья не сохранят корзины
Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

kyivstar +380 (97) 722 5555 vodafone +380 (66) 525 5555 vodafone +38 (063) 722 55 55

Почта сушия delivery@sushiya.ua

Контакты →
Город доставки:
Обработка заказов: с 11:00 до 00:00

Заказать суши*

Ru

Ua En