Офіційні правила пропозиції «Романтичний набір»

  1. Організатор пропозиції.

1.1.Організатором пропозиції «Романтичний набір» є ТОВ «Сушия» (код ЄДРПОУ 35266336), яке знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Московська, 29 А, тел. (044) 507 28 08 (надалі – Організатор).

1.2.Під Пропозицією мається на увазі отримання додатково Учасником акції  1 (однієї) упаковки соку ТМ Сандора «Апельсиново-персиковий нектар», об’ємом 1 (один) л. кожна, (надалі – «Заохочення») за умови придбання у службі доставки ТОВ «Сушия» одного з наборів ролів, зазначених у списку нижче в Таблиці 1, на умовах, визначених цими Правилами.

1.3.Перелік продукції, на яку поширюється Пропозиція:

 

Набір «Хітовий»

349,00 грн.

Набір «Лососеві фантазії»

409,00 грн.

 
  1. Територія та строки Пропозиції.

2.1. Пропозиція розповсюджується на замовлення служби доставки «Сушия» на території України, за умови, що дана територія обслуговується службою доставки «Сушия» (інформація щодо території обслуговування доступна за посиланням http://www.sushiya.ua/ua/dostavka/).

2.2. Пропозиція діє з 11 лютого 2016 року по 10 березня 2016 року включно, але за умови наявності Заохочень (надалі за текстом – «Період пропозиції»).

2.3.Період пропозиції може бути змінено Організатором в будь-який час без попереднього повідомлення.

  1. Участь в Пропозиції.

3.1.Учасниками Пропозиції (Споживачами) можуть бути будь-які повнолітні дієздатні фізичні особи (відповідно до чинного законодавства України), які проживають або перебувають на території України в Період пропозиції, за умови виконання ними умов участі в Пропозиції.

  1. Умови участі в Пропозиції.

4.1. Для участі в Пропозиції та отримання Заохочення Учаснику необхідно в Період пропозиції на території обслуговування придбати один из наборів зі списку акційних наборів, зазначених в Таблиці 1 в службі доставки Організатора «Сушия» за телефоном колл-центру (044) 255-55-55 (вартість дзвінків згідно тарифів операторів зв’язку) або на сайті www.sushiya.ua.

4.2. Учасник Пропозиції, за умови виконання правил Пропозиції, має право отримати Заохочення.

4.3.Учасник має право брати участь в Пропозиції необмежену кількість разів, за умови виконання умов, що визначені в цих Правилах.

4.4.За одне замовлення Учасник Пропозиції має право отримати одне Заохочення.

4.5.Після формування замовлення Учасника Пропозиції, оператор колл-центру Організатора підтверджує можливість отримання Заохочення.

  1. Порядок і спосіб інформування про умови Пропозиції:

5.1.Інформування щодо правил та умов Пропозиції здійснюється безпосередньо на веб-сайті Організатора www.sushiya.ua.

5.2.Додаткова інформація щодо умов Пропозиції надається за телефоном гарячої лінії колл-центру Організатора 044–255-55-55 (Вартість дзвінків встановлюється згідно тарифів операторів зв’язку). 

Умови та Період Пропозиції може бути змінено Організатором в будь-який час без попереднього повідомлення.

Заохочення не підлягає відшкодуванню його вартості в грошовій чи іншій формі.

Організатор не відповідає за будь-які витрати Учасників, пов’язані з отриманням та подальшим використанням Заохочень, Організатор не несе відповідальності за неотримання Учасником Заохочення з причин, які не залежать від Організатора.

Зовнішній вигляд та зміст Заохочень можуть відрізнятися від їх зображень на рекламних матеріалах, а також можуть не відповідати сподіванням Учасників Пропозиції. Кількість Заохочень є обмеженою.

Організатор має право усунути будь-кого з Учасників від участі в Пропозиції у разі виникнення сумнівів у сумлінному виконанні таким Учасником цих Правил та/або встановлення факту умисного порушення Учасником цих Правил.

Участь в Пропозиції автоматично означає факт ознайомлення та повну і безумовну згоду Учасника з цими Правилами. Порушення Учасником цих Правил або відмова Учасника від належного виконання цих Правил вважається відмовою Учасника від участі в Пропозиції та отримання Заохочення, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора будь-якої компенсації.

У разі відмови Учасника від отримання ним Заохочення будь-які претензії Учасника з цього приводу не приймаються і не розглядаються Організатором.

Організатор не несе відповідальності за:

  • неотримання Учасником Заохочень з вини Учасника;
  • за достовірність даних Учасника, які надаються під час здійснення замовлення/реєстрації на сайті Організатора.

Протягом періоду пропозиції чи після її закінчення Організатор не зобов’язаний вести переписку, надавати пояснення в усній чи письмовій формі з питань, що стосуються умов проведення, визначення Учасників чи будь-яких інших подібних питань щодо Пропозиції.

​У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором.

{#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
Вы не можете оформить заказ пока все ваши друзья не сохранят корзины
Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

kyivstar +380 (97) 722 5555 vodafone +380 (66) 525 5555 vodafone +38 (063) 722 55 55

Почта сушия delivery@sushiya.ua

Контакты →
Город доставки:
Обработка заказов: с 00:00 до 23:59

Заказать суши*

Ru

Ua En