Компенсації та пільги співробітникам

Можливості для персоналу

  • Навчання за рахунок компанії. Співробітники сервісу і технології проходять навчання в наших школах (Школа офіціантів, Школа суші-майстрів). Усе навчання в школах стандартизовано і проходить на найвищому рівні.
  • Уніформа. Усім співробітникам ресторанів надається зручна і красива форма.
  • Оплата медоглядів. Оскільки робота в ресторанах пов'язана з харчовими продуктами, усі співробітники щорічно проходять професійний медогляд за рахунок компанії.
  • Харчування персоналу. Для всіх співробітників діє меню за спеціальними цінами, а напої надаються на безкоштовній основі.
  • Корпоративні заходи. Важливе місце в житті співробітника «Сушия» відіграє корпоративна культура. У нас проходять регулярні командні змагання між ресторанами і всередині кожного ресторану. Подарунками можуть бути як призи, так і різні корпоративні заходи.

Оплата праці

У компанії «Сушия» для працівників ресторанів встановлено ​​погодинну оплату праці. Погодинна ставка заробітної плати залежить від посади та рівня професіоналізму.

У нічний час і за роботу в святкові дні передбачено додаткову оплату за роботу. Кожен співробітник нашої компанії може брати участь у різних мотиваційних програмах, наприклад, «Кращий співробітник».

Схожі статті

Спеціалісти мережі ресторанів японської кухні «Сушия» провели майстер-клас для студентів факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Національного університету харчових технологій.

Щоб продемонструвати можливості кар’єрного зростання, студентам розповіли про проект «Майстерня лідерів», спрямованого на розвиток менеджерів всередині компанії.

Сушия обрала кращих сушистів під час всеукраїнського Чемпіонату сушистів.

Переможцями стали Дмитро Осадчий, Дмитро Високос і Богдан Мовчан, які посіли перше, друге і третє місця відповідно.

Сушия посіла 2-е місце в категорії Столиця з проектом Майстерня лідерів, який спрямований на розвиток менеджерів всередині компанії.

{#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
Ви не можете оформити замовлення поки всі ваші друзі не збережуть кошика
Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

kyivstar +380 (97) 722 5555 vodafone +380 (66) 525 5555 vodafone +38 (063) 722 55 55

Почта сушия delivery@sushiya.ua

Контакти →

Замовити суші*

Ua

Ru En