Корпоративна культура

Ми прагнемо до якісного розвитку нашого бізнесу, зміцнення команди, високих стандартів та інноваційності. Велика і дружна команда нашої компанії щиро піклується про кожного Гостя наших ресторанів: ми докладаємо максимум зусиль, щоб наші Гості залишилися задоволені кухнею, проведеним у ресторані часом і захотіли обов'язково завітати до нас знову.

Для підтримки корпоративної культури в «Сушия» регулярно проводяться різні мотиваційні заходи:

  • Внутрішні конкурси для персоналу спрямовані на розвиток командного духу та азарту до роботи. Подарунками можуть бути як різні сертифікати, так і невеликі корпоративні заходи.
  • Конкурс між ресторанами «Rolling Grades» приділяє увагу якості обслуговування в ресторанах. Ми розробили програму мотивації для ресторанів, яка оцінює культуру, якість і чистоту роботи ресторану. За підсумками місяця команди ресторанів з найкращими показниками обирають собі призи у вигляді корпоративних заходів.
  • Компанія «Сушия», крім корисних продуктів і здорового харчування, пропагує здоровий спосіб життя, тому проводить спортивні конкурси - «Спартакіаду».

Схожі статті

Спеціалісти мережі ресторанів японської кухні «Сушия» провели майстер-клас для студентів факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Національного університету харчових технологій.

Щоб продемонструвати можливості кар’єрного зростання, студентам розповіли про проект «Майстерня лідерів», спрямованого на розвиток менеджерів всередині компанії.

Сушия посіла 2-е місце в категорії Столиця з проектом Майстерня лідерів, який спрямований на розвиток менеджерів всередині компанії.

Умови та оплата праці персоналу

{#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
Ви не можете оформити замовлення поки всі ваші друзі не збережуть кошика
Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

kyivstar +380 (97) 722 5555 vodafone +380 (66) 525 5555 vodafone +38 (063) 722 55 55

Почта сушия delivery@sushiya.ua

Контакти →

Замовити суші*

+38 (044) 334 5555

Ua

Ru En