Про мережу ресторанів сучасної японської кухні «Сушия»

Про мережу ресторанів сучасної японської кухні «Сушия»

«Сушия» – найбільша і швидкозростаюча мережа ресторанів японської кухні, яка об'єднує 38 ресторанів в 13 містах України: Києві, Борисполі, Вінниці, Дніпропетровську, Запоріжжі, Луцьку, Львові, Одесі, Сумах, Харкові, Полтаві, Черкасах та Чернівцях. Щомісяця мережа обслуговує понад 350 000 гостей. Кількість працівників компанії становить 1 700 осіб.

Перший ресторан «Сушия» був відкритий у Києві у 2006 році і відразу завоював любов відвідувачів завдяки широкому вибору страв японської кухні, приємній атмосфері, демократичним цінам, високій якості продуктів і сервісу. Протягом 9 років щира гостинність, високі стандарти, інноваційність, ефективність бізнес-процесів і повага до партнерів і співробітників є незмінними цінностями компанії.

Основний пріоритет компанії – пропонувати гостям смачні, свіжі та корисні для здоров'я страви. Власна система логістики та прямого імпорту основних продуктів дозволяє отримувати продукти найвищої якості та зберігати демократичні ціни.

Експерти «Сушия» представляють в Україні кулінарні традиції Країни висхідного сонця, а тому не тільки строго дотримуються оригінальних рецептур, але також використовують японські техніки нарізання риби, технології приготування і стилістику подачі страв. Кожна страва в «Сушия» готується тільки під замовлення і вручну.

Додатковим напрямком бізнесу мережі ресторанів «Сушия» є сервіс «Точна доставка».

Про «Точну доставку» мережі «Сушия»

Служба доставки «Сушия» почала роботу в Києві в 2011 році. Сьогодні сервіс доступний у всіх містах присутності мережі, а також в передмістях Києва, Харкова, Одеси та Дніпра.

Сьогодні штат служби «Точної доставки» мережі «Сушия» налічує 20 операторів контактного центру та понад 200 кур'єрів. Автопарк сервісу складається з понад 140 автомобілів і 9 скутерів.

У планах компанії на найближчий час збільшити парк авто та скутерів компанії.

Доставка здійснюється безкоштовно, часовий стандарт очікування замовлення – 60 хвилин. Мінімальна сума замовлення складає 150 гривень. Час доставки в передмістя і віддалені райони (райони міста з відстанню понад 15 км від ресторану) становить 90 хвилин, а мінімальна сума замовлення – 350 гривень.

Для служби доставки «Сушия» пунктуальність – пріоритет номер 1, тому компанія розробила і впровадила спеціальну програму преміювання клієнтів за запізнення кур'єра. Нарахування бонусів здійснюється з розрахунку «1 хвилина затримки = 1 гривня в скарбничку». Так, у разі запізнення кур'єр зобов'язаний видати клієнту комплімент від ресторану, який може бути використаний при наступному замовленні.

{#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
Ви не можете оформити замовлення поки всі ваші друзі не збережуть кошика
Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

kyivstar +380 (97) 722 5555 vodafone +380 (66) 525 5555

Почта сушия callcenter@sushiya.ua

Контакти →

Замовити суші*

+380 (44) 225 5555

Ua

Ru En