Ще одна смачна точка «Сушия» на карті Києва

26 Листопада 2013

Закінчення осені ознаменувалося для мережі ресторанів «Сушия» відкриттям ще одного ресторану у Києві 26 листопада. Новий ресторан розташувався в ТЦ «Silver Breeze» за адресою вул. Павла Тичини, 1 -В. 

Тепер після виснажливого шопінгу можна буде підкріпитися або просто насолодитися смачними стравами японської кухні в ресторані «Сушия».Новий ресторан «Сушия» в ТЦ «Silver Breeze» буде чекати своїх Гостей щодня з 10:00 до 22:00. У великому затишному залі можуть зручно розміститися 86 Гостей, а з настанням літа працюватиме літня терраса на 24 персони. В інтер'єр ресторану гармонійно вписалися 32 колби з бульбашками, за якими цікаво спостерігати, доки готуватиметься замовлення.

Ірашаймасе в ресторан «Сушия» в ТЦ «Silver Breeze» у Києві!

Схожі статті

В останні дні на ряді ресурсів в мережі Інтернет з'явилися публікації про те, що Господарський суд Києва задовольнив позовні вимоги прокуратури і зобов'язав "Сушия" повернути з незаконної оренди приміщення в центрі столиці.

Майстер-класи в Сушия - це чудова можливість подарувати букет яскравих вражень від процесу самостійного приготування улюблених ролів. На майстер-класі ви ознайомитеся із традиціями японської кухні, дізнаєтеся секрети приготування справжніх японських суші і навчитеся створювати кулінарні шедеври власними руками.

Відтепер замовити японську кухню з ресторанів «Сушия» можна у Зазим'є, Погреби, Ірпінь, Білогородку, Княжичи, Вишневе, Бровари, Вишгород, Чабани, Новобіличі, Коцюбинське та Щасливе.

{#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
Ви не можете оформити замовлення поки всі ваші друзі не збережуть кошика
Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

kyivstar +380 (97) 722 5555 vodafone +380 (66) 525 5555 vodafone +38 (063) 722 55 55

Почта сушия delivery@sushiya.ua

Контакти →

Замовити суші*

Ua

Ru En