Ініціатива «Допоможемо своїм» від «Сушия» зібрала понад 400 тис. грн

15 Травня 2015

Компанія «Сушия» підводить підсумки соціальної ініціативи «Допоможемо своїм», що стартувала у вересні 2014 року. Завдяки Гостям «Сушия», які взяли участь в акції «Допоможемо своїм», за цей час вдалося зібрати понад 400 тис. грн, які були спрямовані на підтримку бійців і українців, постраждалих від дій в зоні АТО.

Гості мережі ресторанів і служби доставки «Сушия» купували наклейки, сувенірні брелоки та браслети, а також спеціально створений рол з символічною назвою «Victory». 30% від вартості кожного ролу і весь прибуток з продажу інших акційних товарів «Сушия» передавала на благодійність. За час ініціативи Гості придбали майже 20 тис. ролів «Victory», 8 тис. наклейок і більше 3 тис. брелоків та браслетів.

За кошти, зібрані в рамках ініціативи «Допоможемо своїм», було придбано 3 апарати штучної вентиляції легень (ШВЛ), 150 пар берців, 25 спеціальних тактичних рюкзаків для мобільних медичних бригад і низку медикаментів для допомоги пораненим бійцям. Напередодні новорічних свят «Сушия» також порадувала дітлахів у дитячих будинках в зоні АТО подарунками.

Євген Сандрак, керівник проекту «Допоможемо своїм»: «Коли в країні відбуваються такі трагічні і в той же час доленосні події, мережа ресторанів «Сушия», як бізнес, просто не могла залишатися осторонь. Ми впевнені, що наш проект приніс радість і тепло в серця наших героїв і щодня допомагає їм захищати наш спільний дім - Україну».

Команда проекту «Допоможемо своїм» висловлює величезну подяку всім небайдужим Гостям «Сушия», які підтримали цю соціальну ініціативу.

Ваша команда «Сушия»

Схожі статті

Ресторани і служба доставки Сушия з радістю подарують вам святковий настрій та незабутні враження в День Святого Валентина. Ми запрошуємо вас провести цей вечір в одному з наших ресторанів або замовити смачну вечерю до себе додому.

В останні дні на ряді ресурсів в мережі Інтернет з'явилися публікації про те, що Господарський суд Києва задовольнив позовні вимоги прокуратури і зобов'язав "Сушия" повернути з незаконної оренди приміщення в центрі столиці.

У вересні «Сушия» розпочала ініціативу «Допоможемо своим», мета якої - допомогти бійцям і постраждалим українцям від дій в зоні АТО.

За цей час завдяки Вашій участі, у тому числі за рахунок продажу Victory ролу та наклейок, ми зібрали 41 657 грн, що були направлені ​​до фонду «Кожен Може» (Волонтерська сотня).

{#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
Ви не можете оформити замовлення поки всі ваші друзі не збережуть кошика
Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

kyivstar +380 (97) 722 5555 vodafone +380 (66) 525 5555 vodafone +38 (063) 722 55 55

Почта сушия delivery@sushiya.ua

Контакти →

Замовити суші*

+38 (044) 334 5555

Ua

Ru En