Разом з ПриватБанком Шукаємо офіціантів Акція Becherovka Lemond Вакансії в Сушия Нові бізнес ланчі Акції на алкоголь не діють Нове меню «Сушия» відкрила перший ресторан у Полтаві Кур'єри «Сушия» освоїли контраварійне водіння Подарункові Сертифікати на кулінарні майстер-класи Кулінарні майстер-класи для дітей Кулінарні майстер-класи «Сушия» відкрила новий ресторан у Києві «Сушия» завершила перший етап впровадження системи контролю харчової безпеки «Сушия» запрошує на майстер-класи «Сушия» відкрила новий ресторан у Києві «Сушия» кличе своїх гостей пробігти кілометри добра «Сушия» і Sender запустили контакт-центр у форматі чату «Сушия» названо найкращим суші-баром 2015 року «Світова Карта» відзначає 20-річний ювілей «Сушия» провела 5-й чемпіонат кухарів японської кухні «Сушия» відкрила третій ресторан у Львові Смачний четвер у «Сушия» Обережно! Ресторани-двійники! «Сушия» підбила підсумки року Доставка «Сушия» доступна через Приват24 Безпечність страв в «Сушія» – на вищому рівні Реконструкція "Сушия" Райои У Львові +1. Плюс один ресторан Сушия «Сушия» виходить на перегони! Ініціатива «Допоможемо своїм» від «Сушия» зібрала понад 400 тис. грн Перший ресторан «Сушия» на Борщагівці в новому ТЦ «Апрєль» Кулінарне свято в «Сушия»: проведіть яскраво вільний час за приготуванням улюблених ролів! Точна доставка розширює свою географію в Дніпрі, Одесі та Харкові Подаруй ялинці життя разом із Сушия Підтримка від «Сушия» нашим бійцям В сім'ї «Сушия» поповнення Медикаменти для 55-ї Окремої артилерійської бригади Апарати штучної вентиляції легенів для бійців від «Сушия» Дитячі майстер-класи від «Сушия» «Сушия» ділиться досвідом ведення ресторанного бізнесу в нестабільний час Нова допомога нашим бійцям Ініціатива «Допоможемо своїм» від «Сушия» Нові можливості для студентів готельно-ресторанного бізнесу

Кур'єри «Сушия» освоїли контраварійне водіння

Для кур'єрів «Точної доставки» дорога — це практично робоче місце:  багато годин вони проводять за кермом, доставляючи вам найсвіжіші страви японської кухні. Роблять вони це дійсно майстерно — оминаючи пробки, знаючи всі об'їзні маршрути, й іноді це доводиться робити в дощ або снігопад. У такі моменти буває складно управляти машиною і від кожного руху може залежати життя водія або пішоходів.

Ми запросили професійного автогонщика, призера кільцевих і гірських змагань Сергія Бабака провести для наших кур'єрів майстер-клас з контраварійного водіння. 21 серпня 2016 року зібравшись в картинг-центрі Інгул KART, під керівництвом Сергія кур'єри пройшли теоретичну і практичну підготовку. Спочатку розібрали фізику руху, проаналізували відео з авторегістратора, розглянули техніку правильного управління кермом і педалями в небезпечних ситуаціях, а після відпрацьовували практичні навички на картинговой трасі складної конфігурації.

Отримані навички допоможуть нашим хлопцям бути справжніми асами водіння і не тільки вчасно і безпечно доставляти вам улюблені суші і роли, а й впевненіше почувати себе за кермом в побутових ситуаціях.

  {#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
  Ви не можете оформити замовлення поки всі ваші друзі не збережуть кошика
  Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

  Замовити суші*

  +380 (44) 225 5555

  Укр