Медикаменти для 55-ї Окремої артилерійської бригади

27 Жовтня 2014

Місяць тому ми запустили благодійну ініціативу «Допоможемо своим», в рамках якої:

  • з 22 вересня продаємо спеціально створений «Victory» рол; 
  • з 16 жовтня запустили в продаж наклейку «Допоможемо своїм». 

За цей час завдяки Вашій участі, у тому числі за рахунок продажу Victory ролу та наклейок, ми зібрали 41 657 грн, що були направлені ​​до фонду «Кожен Може» (Волонтерська сотня).

За зібрану за період дії проекту суму було придбано життєво необхідні медикаменти для військовослужбовців 55-ї окремої артилерійської бригади, військової частини А1978

Дорогі Гості, ми дякуємо Вам за участь і небайдужість. Ми і далі будемо інформувати Вас про результати ініціативи на нашому сайті. Віримо, що разом ми зможемо «Допомогти своїм». 

Команда «Сушия»​

Схожі статті

Компанія «Сушия» підводить підсумки соціальної ініціативи «Допоможемо своїм», що стартувала у вересні 2014 року.

Завдяки Гостям «Сушия», які взяли участь в акції «Допоможемо своїм», за цей час вдалося зібрати понад 400 тис. грн, які були спрямовані на підтримку бійців і українців, постраждалих від дій в зоні АТО.

Ресторани і служба доставки Сушия з радістю подарують вам святковий настрій та незабутні враження в День Святого Валентина. Ми запрошуємо вас провести цей вечір в одному з наших ресторанів або замовити смачну вечерю до себе додому.

В останні дні на ряді ресурсів в мережі Інтернет з'явилися публікації про те, що Господарський суд Києва задовольнив позовні вимоги прокуратури і зобов'язав "Сушия" повернути з незаконної оренди приміщення в центрі столиці.

{#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
Ви не можете оформити замовлення поки всі ваші друзі не збережуть кошика
Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

kyivstar +380 (97) 722 5555 vodafone +380 (66) 525 5555

Почта сушия callcenter@sushiya.ua

Контакти →

Замовити суші*

+380 (44) 225 5555

Ua

Ru En