«Світова Карта» відзначає 20-річний ювілей

23 Березня 2016

«Сушия» вітає з ювілеєм групу компаній «Мировая Карта» — легендарний ресторанний проект, частиною якого ми з гордістю є ось уже 10 років.

«Світова Карта» сьогодні - це 20 років гастрономічного джазу: історія сміливих експериментів, імпровізацій і створення трендів на ресторанному ринку України. Почавши свою історію в 1996 році з відкриття першого в Україні стейк-хауса дядька Сема (зараз Сема Steak House), сьогодні портфоліо «Світової Карти» - це цілий калейдоскоп легендарних гастро-проектів, які свого часу формували ресторанну культуру України та знайомили країну з екзотичними національними кухнями. Мексиканська Текіла Хаус і грузинський «Міміно», ірландський паб Golden Gate і мароккансько-середземноморський Марракеш, ресторан високої української кухні «Липський Особняк» - ці заклади були і залишаються знаковими об'єктами на ресторанній карті кожного гурмана.

Динамічна, модна і смілива «Світова Карта» знаходиться в постійному розвитку та пошуку нових форматів: ліцензійний лаунж-ресторан Buddha-bar Kiev, бар Червоні двері, мережа ресторанів-піцерій Il Molino і мережу концептуальних міських кафе City Zen з'явилися саме завдяки новаторському духу, відкритості та джазової філософії в ресторанному бізнесі компанії.

У 2006 народилася концепція нашої мережі ресторанів японської кухні «Сушия». Сьогодні у нас вже 40 ресторанів в різних куточках нашої батьківщини, і ми раді можливості надавати екзотичне японське звучання висококласної джазової імпровізації у виконанні біг-бенду «Світової Карти»!

{#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
Ви не можете оформити замовлення поки всі ваші друзі не збережуть кошика
Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

kyivstar +380 (97) 722 5555 vodafone +380 (66) 525 5555 vodafone +38 (063) 722 55 55

Почта сушия delivery@sushiya.ua

Контакти →

Замовити суші*

+38 (044) 334 5555

Ua

Ru En