Разом з ПриватБанком Шукаємо офіціантів Акція Becherovka Lemond Вакансії в Сушия Нові бізнес ланчі Акції на алкоголь не діють Нове меню «Сушия» відкрила перший ресторан у Полтаві Кур'єри «Сушия» освоїли контраварійне водіння Подарункові Сертифікати на кулінарні майстер-класи Кулінарні майстер-класи для дітей Кулінарні майстер-класи «Сушия» відкрила новий ресторан у Києві «Сушия» завершила перший етап впровадження системи контролю харчової безпеки «Сушия» запрошує на майстер-класи «Сушия» відкрила новий ресторан у Києві «Сушия» кличе своїх гостей пробігти кілометри добра «Сушия» і Sender запустили контакт-центр у форматі чату «Сушия» названо найкращим суші-баром 2015 року «Світова Карта» відзначає 20-річний ювілей «Сушия» провела 5-й чемпіонат кухарів японської кухні «Сушия» відкрила третій ресторан у Львові Смачний четвер у «Сушия» Обережно! Ресторани-двійники! «Сушия» підбила підсумки року Доставка «Сушия» доступна через Приват24 Безпечність страв в «Сушія» – на вищому рівні Реконструкція "Сушия" Райои У Львові +1. Плюс один ресторан Сушия «Сушия» виходить на перегони! Ініціатива «Допоможемо своїм» від «Сушия» зібрала понад 400 тис. грн Перший ресторан «Сушия» на Борщагівці в новому ТЦ «Апрєль» Кулінарне свято в «Сушия»: проведіть яскраво вільний час за приготуванням улюблених ролів! Точна доставка розширює свою географію в Дніпрі, Одесі та Харкові Подаруй ялинці життя разом із Сушия Підтримка від «Сушия» нашим бійцям В сім'ї «Сушия» поповнення Медикаменти для 55-ї Окремої артилерійської бригади Апарати штучної вентиляції легенів для бійців від «Сушия» Дитячі майстер-класи від «Сушия» «Сушия» ділиться досвідом ведення ресторанного бізнесу в нестабільний час Нова допомога нашим бійцям Ініціатива «Допоможемо своїм» від «Сушия» Нові можливості для студентів готельно-ресторанного бізнесу

«Світова Карта» відзначає 20-річний ювілей

23 Березня 2016

«Сушия» вітає з ювілеєм групу компаній «Мировая Карта» — легендарний ресторанний проект, частиною якого ми з гордістю є ось уже 10 років.

«Світова Карта» сьогодні - це 20 років гастрономічного джазу: історія сміливих експериментів, імпровізацій і створення трендів на ресторанному ринку України. Почавши свою історію в 1996 році з відкриття першого в Україні стейк-хауса дядька Сема (зараз Сема Steak House), сьогодні портфоліо «Світової Карти» - це цілий калейдоскоп легендарних гастро-проектів, які свого часу формували ресторанну культуру України та знайомили країну з екзотичними національними кухнями. Мексиканська Текіла Хаус і грузинський «Міміно», ірландський паб Golden Gate і мароккансько-середземноморський Марракеш, ресторан високої української кухні «Липський Особняк» - ці заклади були і залишаються знаковими об'єктами на ресторанній карті кожного гурмана.

Динамічна, модна і смілива «Світова Карта» знаходиться в постійному розвитку та пошуку нових форматів: ліцензійний лаунж-ресторан Buddha-bar Kiev, бар Червоні двері, мережа ресторанів-піцерій Il Molino і мережу концептуальних міських кафе City Zen з'явилися саме завдяки новаторському духу, відкритості та джазової філософії в ресторанному бізнесі компанії.

У 2006 народилася концепція нашої мережі ресторанів японської кухні «Сушия». Сьогодні у нас вже 40 ресторанів в різних куточках нашої батьківщини, і ми раді можливості надавати екзотичне японське звучання висококласної джазової імпровізації у виконанні біг-бенду «Світової Карти»!

  {#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
  Ви не можете оформити замовлення поки всі ваші друзі не збережуть кошика
  Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

  Замовити суші*

  +380 (44) 225 5555

  Укр