Немає часу для кави або чаю? Візьми з собою!

20 Січня 2014

Для тих, хто цінує кожну хвилину, для тих, кому не завжди вистачає часу, щоб насолодитися улюбленим гарячим напоєм, сидячи за столиком у ресторані чи вдома, Сушия пропонує нову послугу - чай ​​і каву з собою.

Тепер Гості усіх ресторанів «Сушия» зможуть скористатися новою послугою і взяти зігріваючий напій із собою. Особливо актуальна така можливість зараз, коли за вікном сніг і холодний вітер. Міцний еспрессо, легкий капучіно, ніжний латте або насичений класичний зелений чай стануть бадьорим доповненням до початку гарного вихідного або приємною паузою під час робочого дня!

Схожі статті

Коли зима приносить у наше життя морози і сніг, розмальовує усе біло-сірими тонами, як ніколи виникає потреба в теплі і яскравих фарбах.

У листопаді відбувся конкурс концепції дизайну інтер'єру для мережі ресторанів японської кухні «Сушия».

У конкурсі взяли участь студенти архітектурних факультетів київських ВНЗ, охочі спробувати себе у створенні концепції інтер'єру ресторану.

Сушия вже 7 років дарує своїм Гостям яскраві емоції і дуже смачні страви.

На честь свого дня народження Сушия підготувала подарунки і пропонує спробувати нове спеціальне меню "7 років - 7 страв" - найкращі страви за час існування мережі.

{#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
Ви не можете оформити замовлення поки всі ваші друзі не збережуть кошика
Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

kyivstar +380 (97) 722 5555 vodafone +380 (66) 525 5555 vodafone +38 (063) 722 55 55

Почта сушия delivery@sushiya.ua

Контакти →

Замовити суші*

+38 (044) 334 5555

Ua

Ru En