Нове фітнес меню «Сушия» в мережі фітнес клубів «СпортЛэнд»

25 Березня 2014

Бренд-шеф «Сушия» разом з командою фітнес-тренерів «СпортЛэнд» розробили унікальне фітнес меню. Відвідувачі фітнес клубів «СпортЛэнд» у Києві відтепер зможуть користуватися спеціальним меню у ресторанах та службі доставки «Сушия» та отримувати приємні бонуси при кожному замовленні.

Це перше в Україні фітнес меню – програма збалансованого та корисного харчування. У ньому розраховані необхідна калорійність страв, вміст білків, жирів та вуглеводів, необхідних у певний час доби за певної статури або фізичної форми. Зручна книжечка-меню з щоденним раціоном для різних вагових категорій та статури тепер буде під рукою та допоможе обрати корисні страви.

Відвідувачі фітнес клубів «СпортЛэнд» у Києві, які стануть учасниками програми, завдяки спеціальній акції «Приборкай Дракона» щоразу отримуватимуть смачні компліменти під час замовлення у ресторанах «Сушия».

Гості ресторанів «Сушия» можуть ознайомитися з фітнес меню, запитавши офіціанта або менеджера ресторану. Також ми розповімо більше про програму фітнес меню та умови участі у ній.

Якщо Ви бажаєте правильно харчуватися та вести здоровий спосіб життя, не встигаєте готувати корисну їжу або вчасно поїсти на роботі, весь час їсте поза графіком прийому їжі, тоді це фітнес меню саме для Вас!

Тепер харчуватися корисно та смачно стало ще простіше!

{#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
Ви не можете оформити замовлення поки всі ваші друзі не збережуть кошика
Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

kyivstar +380 (97) 722 5555 vodafone +380 (66) 525 5555 vodafone +38 (063) 722 55 55

Почта сушия delivery@sushiya.ua

Контакти →

Замовити суші*

Ua

Ru En