Ексклюзивне меню в ресторанах Сушия

9 Жовтня 2017

«Сушия» представляє вам нове ексклюзивне меню, яке можна спробувати в ТРЦ Sky Mall, в ТРЦ «Проспект», в ТРЦ Ocean Plaza, а також в ресторані на проспекті Перемоги, 3.

Нові страви - результат експериментів зі смаком і вишуканої подачею команди нашого бренд-шефа. Ексклюзивне меню доповнить основне меню ресторану.

Розробляючи його, бренд-шефи мережі ресторанів "Сушія" експериментували з насиченістю смаків, гармонійної комбінацією інгредієнтів, а також оригінальною подачею страв.

Популярний серед гостей ресторанів «Сушия» класичний рол Філадельфія в новій інтерпретації включає в себе не тільки лосось, а й тунець або вугор.

   

В ексклюзивному меню буде також представлений новий для ресторанів Сушия клас ролів - Тобіко. Назва ролу походить від ікри летючої риби. Вона ж є основним інгредієнтом. Рол Тобіко можна буде спробувати в різних смакових гамах - з жовтохвостом, лососем або тунцем.

Ще один новий рол з гребінцем і вершковим сиром заправлений ексклюзивним горіховим соусом.

  

А крім ролів бренд-шеф мережі пропонують гранд рол з лососем, вершковим сиром і соусом манго, креветку в оригінальному шпинатному соусі з фреш-салатом з лосося та філе лосося з ніжним вершковим сиром і авокадо під соусом з манго.

   

Чекаємо вас в нашому ресторані в ТРЦ Sky Mall.

{#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
Ви не можете оформити замовлення поки всі ваші друзі не збережуть кошика
Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

kyivstar +380 (97) 722 5555 vodafone +380 (66) 525 5555

Почта сушия callcenter@sushiya.ua

Контакти →

Замовити суші*

+380 (44) 225 5555

Ua

Ru En