Разом з ПриватБанком Шукаємо офіціантів Акція Becherovka Lemond Вакансії в Сушия Нові бізнес ланчі Акції на алкоголь не діють Нове меню «Сушия» відкрила перший ресторан у Полтаві Кур'єри «Сушия» освоїли контраварійне водіння Подарункові Сертифікати на кулінарні майстер-класи Кулінарні майстер-класи для дітей Кулінарні майстер-класи «Сушия» відкрила новий ресторан у Києві «Сушия» завершила перший етап впровадження системи контролю харчової безпеки «Сушия» запрошує на майстер-класи «Сушия» відкрила новий ресторан у Києві «Сушия» кличе своїх гостей пробігти кілометри добра «Сушия» і Sender запустили контакт-центр у форматі чату «Сушия» названо найкращим суші-баром 2015 року «Світова Карта» відзначає 20-річний ювілей «Сушия» провела 5-й чемпіонат кухарів японської кухні «Сушия» відкрила третій ресторан у Львові Смачний четвер у «Сушия» Обережно! Ресторани-двійники! «Сушия» підбила підсумки року Доставка «Сушия» доступна через Приват24 Безпечність страв в «Сушія» – на вищому рівні Реконструкція "Сушия" Райои У Львові +1. Плюс один ресторан Сушия «Сушия» виходить на перегони! Ініціатива «Допоможемо своїм» від «Сушия» зібрала понад 400 тис. грн Перший ресторан «Сушия» на Борщагівці в новому ТЦ «Апрєль» Кулінарне свято в «Сушия»: проведіть яскраво вільний час за приготуванням улюблених ролів! Точна доставка розширює свою географію в Дніпрі, Одесі та Харкові Подаруй ялинці життя разом із Сушия Підтримка від «Сушия» нашим бійцям В сім'ї «Сушия» поповнення Медикаменти для 55-ї Окремої артилерійської бригади Апарати штучної вентиляції легенів для бійців від «Сушия» Дитячі майстер-класи від «Сушия» «Сушия» ділиться досвідом ведення ресторанного бізнесу в нестабільний час Нова допомога нашим бійцям Ініціатива «Допоможемо своїм» від «Сушия» Нові можливості для студентів готельно-ресторанного бізнесу

Обережно! Ресторани-двійники!

29 Січня 2016

«Сушия» - мережа українських ресторанів сучасної японської кухні була змушена закрити 2 своїх ресторани у Донецьку та Луганську влітку 2014 року, залишивши все обладнання на місцях. Відтоді компанія не контролює захоплені приміщення.

Влітку 2014 ведення бізнесу стало проблематичним на неконтрольованій українською владою території АТО. З початком активної фази конфлікту керівництвом компанії було прийнято рішення про припинення роботи ресторанів на окупованій території у зв'язку з тим, що вони були самовільно захоплені третіми особами. Безпека співробітників і гостей є основним пріоритетом для компанії, тому вона змушена була закрити ресторани, залишивши на місцях обладнання, меблі, побутову техніку та інше.

Нещодавно, в одному з приміщень було відкрито ресторан з новою назвою «Сашимі», який використовує брендові елементи інтер'єру, логотипу та меню «Сушия». Цей випадок зафіксований виключно на неконтрольованій українською владою території Донецької області.

Звертаємо вашу увагу на те, що це не має нічого спільного з бізнесом компанії «Сушия».

У пакеті об'єктів інтелектуальної власності, з використанням яких компанія «Сушия» здійснює бізнес, немає торговельної марки «Сашимі».

Мережа ресторанів сучасної японської кухні «Сушия» працює на території України в 12-ти містах - Києві, Борисполі, Вінниці, Дніпропетровську, Запоріжжі, Луцьку, Львові, Одесі, Сумах, Харкові, Черкасах та Чернівцях.

На сьогоднішній день мережа складається з 39 ресторанів. Актуальну карту ресторанів можна перевірити за посиланням: http://www.sushiya.ua/ru/restorany/

  {#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
  Ви не можете оформити замовлення поки всі ваші друзі не збережуть кошика
  Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

  Замовити суші*

  +380 (44) 225 5555

  Укр