Обережно! Ресторани-двійники!

29 Січня 2016

«Сушия» - мережа українських ресторанів сучасної японської кухні була змушена закрити 2 своїх ресторани у Донецьку та Луганську влітку 2014 року, залишивши все обладнання на місцях. Відтоді компанія не контролює захоплені приміщення.

Влітку 2014 ведення бізнесу стало проблематичним на неконтрольованій українською владою території АТО. З початком активної фази конфлікту керівництвом компанії було прийнято рішення про припинення роботи ресторанів на окупованій території у зв'язку з тим, що вони були самовільно захоплені третіми особами. Безпека співробітників і гостей є основним пріоритетом для компанії, тому вона змушена була закрити ресторани, залишивши на місцях обладнання, меблі, побутову техніку та інше.

Нещодавно, в одному з приміщень було відкрито ресторан з новою назвою «Сашимі», який використовує брендові елементи інтер'єру, логотипу та меню «Сушия». Цей випадок зафіксований виключно на неконтрольованій українською владою території Донецької області.

Звертаємо вашу увагу на те, що це не має нічого спільного з бізнесом компанії «Сушия».

У пакеті об'єктів інтелектуальної власності, з використанням яких компанія «Сушия» здійснює бізнес, немає торговельної марки «Сашимі».

Мережа ресторанів сучасної японської кухні «Сушия» працює на території України в 12-ти містах - Києві, Борисполі, Вінниці, Дніпропетровську, Запоріжжі, Луцьку, Львові, Одесі, Сумах, Харкові, Черкасах та Чернівцях.

На сьогоднішній день мережа складається з 39 ресторанів. Актуальну карту ресторанів можна перевірити за посиланням: http://www.sushiya.ua/ru/restorany/

{#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
Ви не можете оформити замовлення поки всі ваші друзі не збережуть кошика
Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

kyivstar +380 (97) 722 5555 vodafone +380 (66) 525 5555 vodafone +38 (063) 722 55 55

Почта сушия delivery@sushiya.ua

Контакти →

Замовити суші*

+38 (044) 334 5555

Ua

Ru En