Отримати професію за 2 тижні

11 Липня 2013

Школа суші-майстрів «Сушия» шукає молодих та енергійних

Компанія «Сушия» вже третій рік поспіль оголошує традиційний набір у Школу суші-майстрів, в якій усі охочі можуть легко освоїти нову професію і отримати гарантоване місце роботи в ресторанах «Сушия», швидкозростаючої мережі ресторанів японської кухні.

«Сушия» першою і єдиною в Україні відкрила безкоштовну Школу сушистів, яка успішно працює з кінця 2011 року. Завдяки цій програмі мережа розвиває молодих кваліфікованих працівників, які відразу готові приступати до роботи. Всього за 2 тижні учасники отримують нову професію і старт для побудови кар'єри. У «Сушия» у кожного суші-майстра є унікальний шанс стати шеф-кухарем ресторану японської кухні всього за рік. Окрім цього, завдяки школі у кожного українця з'явилася можливість навчитися професійно готувати суші.

«В Україні склалася ситуація, коли якісних фахівців, суші-майстрів, знайти надзвичайно складно, а в навчальних закладах цій професії не навчають, - каже Роман Романчук, генеральний директор мережі «Сушия». - Тому компанія прийняла рішення готувати фахівців самостійно.»

Набір у групи проходить на постійній основі, старт занять - кожного понеділка. Кожна школа приймає групу до 8 осіб, навчання триває 14 днів. З учнями працює досвідчений і кваліфікований тренер. Теорія викладається в обладнаному класі, практичні заняття проводяться на базі школи, а потім у «польових умовах» в одному з ресторанів «Сушия». На період навчання учнів забезпечують усім необхідним: формою, інвентарем, пільговим харчуванням. У кінці навчання випускники здають теоретичний (знання меню і стандартів) і практичний (обслуговування Гостей) іспити, після чого їх направляють на роботу в один з ресторанів «Сушия».

Школа сушистів «Сушия» була визнана експертами найбільш успішним навчальним проектом і зайняла 2-е місце на професійному конкурсі «Премії HR-бренду 2012».

Щоб отримати додаткову інформацію та записатися в Школу сушистів «Сушия», звертайтеся за тел. 067-217-37-21.

Схожі статті

В останні дні на ряді ресурсів в мережі Інтернет з'явилися публікації про те, що Господарський суд Києва задовольнив позовні вимоги прокуратури і зобов'язав "Сушия" повернути з незаконної оренди приміщення в центрі столиці.

Майстер-класи в Сушия - це чудова можливість подарувати букет яскравих вражень від процесу самостійного приготування улюблених ролів. На майстер-класі ви ознайомитеся із традиціями японської кухні, дізнаєтеся секрети приготування справжніх японських суші і навчитеся створювати кулінарні шедеври власними руками.

Відтепер замовити японську кухню з ресторанів «Сушия» можна у Зазим'є, Погреби, Ірпінь, Білогородку, Княжичи, Вишневе, Бровари, Вишгород, Чабани, Новобіличі, Коцюбинське та Щасливе.

{#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
Ви не можете оформити замовлення поки всі ваші друзі не збережуть кошика
Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

kyivstar +380 (97) 722 5555 vodafone +380 (66) 525 5555 vodafone +38 (063) 722 55 55

Почта сушия delivery@sushiya.ua

Контакти →

Замовити суші*

Ua

Ru En