Разом з ПриватБанком Шукаємо офіціантів Акція Becherovka Lemond Вакансії в Сушия Нові бізнес ланчі Акції на алкоголь не діють Нове меню «Сушия» відкрила перший ресторан у Полтаві Кур'єри «Сушия» освоїли контраварійне водіння Подарункові Сертифікати на кулінарні майстер-класи Кулінарні майстер-класи для дітей Кулінарні майстер-класи «Сушия» відкрила новий ресторан у Києві «Сушия» завершила перший етап впровадження системи контролю харчової безпеки «Сушия» запрошує на майстер-класи «Сушия» відкрила новий ресторан у Києві «Сушия» кличе своїх гостей пробігти кілометри добра «Сушия» і Sender запустили контакт-центр у форматі чату «Сушия» названо найкращим суші-баром 2015 року «Світова Карта» відзначає 20-річний ювілей «Сушия» провела 5-й чемпіонат кухарів японської кухні «Сушия» відкрила третій ресторан у Львові Смачний четвер у «Сушия» Обережно! Ресторани-двійники! «Сушия» підбила підсумки року Доставка «Сушия» доступна через Приват24 Безпечність страв в «Сушія» – на вищому рівні Реконструкція "Сушия" Райои У Львові +1. Плюс один ресторан Сушия «Сушия» виходить на перегони! Ініціатива «Допоможемо своїм» від «Сушия» зібрала понад 400 тис. грн Перший ресторан «Сушия» на Борщагівці в новому ТЦ «Апрєль» Кулінарне свято в «Сушия»: проведіть яскраво вільний час за приготуванням улюблених ролів! Точна доставка розширює свою географію в Дніпрі, Одесі та Харкові Подаруй ялинці життя разом із Сушия Підтримка від «Сушия» нашим бійцям В сім'ї «Сушия» поповнення Медикаменти для 55-ї Окремої артилерійської бригади Апарати штучної вентиляції легенів для бійців від «Сушия» Дитячі майстер-класи від «Сушия» «Сушия» ділиться досвідом ведення ресторанного бізнесу в нестабільний час Нова допомога нашим бійцям Ініціатива «Допоможемо своїм» від «Сушия» Нові можливості для студентів готельно-ресторанного бізнесу

Подарункові Сертифікати на кулінарні майстер-класи

19 Серпня 2016

Чудовий подарунок для близьких, друзів, колег та дітей ви можете придбати в Сушия  у вигляді подарункового Сертифіката на кулінарний майстер-клас.

Володар даного Сертифікату зможе поринути в Японію, доторкнутися до японської культури, дізнатися про секрети та особливості кухні...

Майстер-клас включає:

 1. Розповідь про інгредієнти та ключові продукти, які використовуються в японській кухні.
 2. Розділка риби, секрети нарізки, правила зберігання продуктів і т.д.
 3. Приготування ролів/суші нігірі/суші гункан (фелікс)/ салатів/десертів.
 4. Приготування напоїв / дегустація вина
 5. Рецепти блюд.

Подарунковий  Сертифікат  можна придбати в ресторані Сушия на пр. Перемоги 3а.

Вартість Сертифікату:

 • на дорослий майстер-клас 300грн або 400грн
 • на дитячий майстер-клас 150грн або 200грн. 

Правила використання Сертифікату на кулінарні майстер-класи:

 1. Сертифікат надає право лише одній особі, яка його пред’являє,  на відвідування одного із групових кулінарних майстер-класів згідно вартості вказаній на Сертифікаті.
 2. Детальну інформацію щодо переліку кулінарних майстер-класів, дати та часу їх проведення, адреси проведення та вартості, розміщено на офіційному веб-сайті  за посиланнями: «Кулінарні майстер-класи для дорослих»  та «Кулінарні майстер-класи для дітей»  або можна дізнатися зателефонувавши за номером телефону 067-447-52-11.
 3. Перед використанням Сертифікат необхідно авторизувати не пізніше ніж за сім днів до його використання.. Для авторизації особа, яка відвідуватиме кулінарний майстер-клас або її законний представник, має зателефонувати за номером телефону (067) 447-52-11.
 4. Сертифікат дає право на відвідування групового кулінарного майстер-класу особою, яка його пред’являє, і не підлягає відшкодуванню в грошовій чи будь-якій іншій формі.

 Додаткові відомості за правилами використання Сертифікату ви зможете дізнатися тут

  {#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
  Ви не можете оформити замовлення поки всі ваші друзі не збережуть кошика
  Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

  Замовити суші*

  +380 (44) 225 5555

  Укр