«Сушия» ділиться досвідом ведення ресторанного бізнесу в нестабільний час

8 Жовтня 2014

2 жовтня відбувся прес-сніданок компанії «Сушия», на якому генеральний директор мережі ресторанів сучасної японської кухні Роман Романчук зустрівся з журналістами провідних ЗМІ України. 

Під час дискусії Роман розповів про те, яким чином «Сушия» вдається залишатися найбільшою мережею японської кухні в Україні, незважаючи на непросту ситуацію на ринку сьогодні. Ресторанам, в яких частка імпортної сировини становить до 80%, доводиться особливо складно. Але навіть у таких умовах «Сушия» вдається утримати ціни на рівні 2013 року. Крім того, у 2014 році було відкрито два нових ресторани мережі в Києві, а також планується ще одне відкриття до кінця цього року. 

У зв'язку з нестабільною ситуацією в країні компанія «Сушия» була змушена закрити два ресторани в Сімферополі, один ресторан в ТЦ «Ультрамарин» в Києві, а також призупинити роботу двох ресторанів у Луганську та Донецьку. Мережа подбала про своїх співробітників: усі жителі Сходу і Криму мали можливість отримати роботу в інших містах України - компанія забезпечила проживання та харчування на перший час. Також компанія запустила ініціативу «Допоможемо своим», спрямовану на допомогу бійцям АТО та їх сім'ям. 

Роман Романчук, генеральний директор компанії «Сушия»: «Криза для нас - це час перебудуватися, оптимізувати внутрішні процеси та інвестувати в майбутнє. Це час проявляти лояльність до власних Гостей. Наша стратегія спрямована на те, щоб максимально утримувати поточні ціни за рахунок власної маржинальності, а також розвивати проекти, спрямовані на зростання лояльності наших Гостей. Зараз ситуація вимагає максимальної зосередженості на споживачеві, його очікуваннях і вигодах».

Схожі статті

У вересні «Сушия» розпочала ініціативу «Допоможемо своим», мета якої - допомогти бійцям і постраждалим українцям від дій в зоні АТО.

За цей час завдяки Вашій участі, у тому числі за рахунок продажу Victory ролу та наклейок, ми зібрали 41 657 грн, що були направлені ​​до фонду «Кожен Може» (Волонтерська сотня).

{#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
Ви не можете оформити замовлення поки всі ваші друзі не збережуть кошика
Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

kyivstar +380 (97) 722 5555 vodafone +380 (66) 525 5555 vodafone +38 (063) 722 55 55

Почта сушия delivery@sushiya.ua

Контакти →

Замовити суші*

Ua

Ru En