«Сушия» і Sender запустили контакт-центр у форматі чату

23 Березня 2016

Чат для спілкування з клієнтами «Сушия» на офіційному сайті компанії дозволяє просто і оперативно вирішувати ряд завдань, для кожного з яких існує свій розділ.

За допомогою віджета, створеного в партнерстві з багатофункціональним месенджером Sender, можна уточнити своє замовлення страв «Сушия» у службі доставки, залишити відгук про роботу служби доставки, замовити зворотний дзвінок від оператора «Сушия» або подати заявку на працевлаштування в ресторанах мережі.

«Наш світ сьогодні настільки швидкий і динамічний, що час в ньому є однією з основних цінностей. Якщо ми хочемо привести та утримати наших Гостей, ми повинні бути гнучкими і вміти підлаштовуватися під їхній життєвий темп, економити їх час і максимально спрощувати схему взаємодії з нами, – зазначив Євген Сандрак, керівник бізнес-підрозділу доставки «Сушия». – Саме тому ми запустили месенджер: щоб будь-яке питання до «Сушия» – чи то замовлення, спілкування з оператором, зворотний зв'язок про якість нашого сервісу або звернення в кадрову службу – було вирішено швидко, а механіка такого запиту була простою, зрозумілою і вимагала мінімум дій. Консультаційну допомогу у впровадженні даної платформи надав наш давній партнер – «ПриватБанк», який активно розвиває цю платформу для власних сервісів».

 


Для реалізації функції чату на своєму сайті «Сушия» обрала платформу Sender – багатофункціональний месенджер, який істотно спрощує комунікацію компаній сфер рітейлу і e-commerce з клієнтами і не вимагає складних технологічних рішень.

«Вчені довели, що від кількості та якості споживаного людиною вітаміну D3 безпосередньо залежать її працездатність і розумові здібності, – каже керівник департаменту e-commerce «ПриватБанк» Ольга Худик. – Тому банк не лише безкоштовно роздає співробітникам вітамінізірований риб'ячий жир, але і активно підтримує своїх партнерів, що пропонують всім українцям високоякісні та корисні рибні продукти»

{#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
Ви не можете оформити замовлення поки всі ваші друзі не збережуть кошика
Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

kyivstar +380 (97) 722 5555 vodafone +380 (66) 525 5555 vodafone +38 (063) 722 55 55

Почта сушия delivery@sushiya.ua

Контакти →

Замовити суші*

Ua

Ru En