«Сушия» названо найкращим суші-баром 2015 року

23 Березня 2016

За результатами рейтингу найкращих ресторанів 2015 року за версією порталу «Ласун» мережа ресторанів сучасної японської кухні «Сушия» посіла перше місце в номінації «Кращий суші-бар» і увійшла до топ-3 найкращих служб доставки.

Щорічне голосування на порталі «Ласун» – одному з найавторитетніших галузевих онлайн-ресурсів – проводилося в два етапи, починаючи з 5 січня 2016 року. Перший відбірковий тур рейтингу будувався на голосуванні користувачів: протягом місяця всі бажаючі могли проголосувати за кращі ресторани в 26-ти категоріях. На другому етапі на основі рейтингу користувачів були сформовані закриті списки для експертного голосування фахівців галузі – журналістів, блогерів, ресторанних критиків і аналітиків ринку. Остаточний рейтинг складено за результатами експертного голосування. При цьому за однакової кількості балів серед номінантів вирішальним є вибір відвідувачів. За результатами голосування-2015 «Сушия» була визнана кращим рестораном японської кухні і посіла 3-е місце в номінації «Краща служба доставки».

«Перемога в ресторанному рейтингу« Ласун »для нас важлива і почесна, оскільки відображає як думку відвідувачів, так і експертну оцінку ресторанних критиків, – зазначила операційний директор мережі «Сушия» Наталія Дорошенко. – Ми уважно стежили за ходом голосування і бачили, що наша мережа залишалася безумовним лідером в своїх категоріях на етапі відкритого голосування –- наші гості дійсно цінують кухню, сервіс, гостинність, атмосферу «Сушия» і з задоволенням користуються нашою службою доставки. Висока оцінка професіоналів галузі, в свою чергу, свідчить про повагу колег та визнання наших високих стандартів. Ми пишаємося перемогою і продовжуємо з радістю робити те, що у нас виходить найкраще – годувати наших гостей якісними стравами японської кухні».

Ресторанний рейтинг «Ласун» проводиться з 2008 року. Протягом усієї його історії «Сушия» входила до топ-3 найкращих у своїй номінації і тричі ставала найкращим суші-баром року.

{#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
Ви не можете оформити замовлення поки всі ваші друзі не збережуть кошика
Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

kyivstar +380 (97) 722 5555 vodafone +380 (66) 525 5555 vodafone +38 (063) 722 55 55

Почта сушия delivery@sushiya.ua

Контакти →

Замовити суші*

Ua

Ru En