Разом з ПриватБанком Шукаємо офіціантів Акція Becherovka Lemond Вакансії в Сушия Нові бізнес ланчі Акції на алкоголь не діють Нове меню «Сушия» відкрила перший ресторан у Полтаві Кур'єри «Сушия» освоїли контраварійне водіння Подарункові Сертифікати на кулінарні майстер-класи Кулінарні майстер-класи для дітей Кулінарні майстер-класи «Сушия» відкрила новий ресторан у Києві «Сушия» завершила перший етап впровадження системи контролю харчової безпеки «Сушия» запрошує на майстер-класи «Сушия» відкрила новий ресторан у Києві «Сушия» кличе своїх гостей пробігти кілометри добра «Сушия» і Sender запустили контакт-центр у форматі чату «Сушия» названо найкращим суші-баром 2015 року «Світова Карта» відзначає 20-річний ювілей «Сушия» провела 5-й чемпіонат кухарів японської кухні «Сушия» відкрила третій ресторан у Львові Смачний четвер у «Сушия» Обережно! Ресторани-двійники! «Сушия» підбила підсумки року Доставка «Сушия» доступна через Приват24 Безпечність страв в «Сушія» – на вищому рівні Реконструкція "Сушия" Райои У Львові +1. Плюс один ресторан Сушия «Сушия» виходить на перегони! Ініціатива «Допоможемо своїм» від «Сушия» зібрала понад 400 тис. грн Перший ресторан «Сушия» на Борщагівці в новому ТЦ «Апрєль» Кулінарне свято в «Сушия»: проведіть яскраво вільний час за приготуванням улюблених ролів! Точна доставка розширює свою географію в Дніпрі, Одесі та Харкові Подаруй ялинці життя разом із Сушия Підтримка від «Сушия» нашим бійцям В сім'ї «Сушия» поповнення Медикаменти для 55-ї Окремої артилерійської бригади Апарати штучної вентиляції легенів для бійців від «Сушия» Дитячі майстер-класи від «Сушия» «Сушия» ділиться досвідом ведення ресторанного бізнесу в нестабільний час Нова допомога нашим бійцям Ініціатива «Допоможемо своїм» від «Сушия» Нові можливості для студентів готельно-ресторанного бізнесу

«Сушия» названо найкращим суші-баром 2015 року

23 Березня 2016

За результатами рейтингу найкращих ресторанів 2015 року за версією порталу «Ласун» мережа ресторанів сучасної японської кухні «Сушия» посіла перше місце в номінації «Кращий суші-бар» і увійшла до топ-3 найкращих служб доставки.

Щорічне голосування на порталі «Ласун» – одному з найавторитетніших галузевих онлайн-ресурсів – проводилося в два етапи, починаючи з 5 січня 2016 року. Перший відбірковий тур рейтингу будувався на голосуванні користувачів: протягом місяця всі бажаючі могли проголосувати за кращі ресторани в 26-ти категоріях. На другому етапі на основі рейтингу користувачів були сформовані закриті списки для експертного голосування фахівців галузі – журналістів, блогерів, ресторанних критиків і аналітиків ринку. Остаточний рейтинг складено за результатами експертного голосування. При цьому за однакової кількості балів серед номінантів вирішальним є вибір відвідувачів. За результатами голосування-2015 «Сушия» була визнана кращим рестораном японської кухні і посіла 3-е місце в номінації «Краща служба доставки».

«Перемога в ресторанному рейтингу« Ласун »для нас важлива і почесна, оскільки відображає як думку відвідувачів, так і експертну оцінку ресторанних критиків, – зазначила операційний директор мережі «Сушия» Наталія Дорошенко. – Ми уважно стежили за ходом голосування і бачили, що наша мережа залишалася безумовним лідером в своїх категоріях на етапі відкритого голосування –- наші гості дійсно цінують кухню, сервіс, гостинність, атмосферу «Сушия» і з задоволенням користуються нашою службою доставки. Висока оцінка професіоналів галузі, в свою чергу, свідчить про повагу колег та визнання наших високих стандартів. Ми пишаємося перемогою і продовжуємо з радістю робити те, що у нас виходить найкраще – годувати наших гостей якісними стравами японської кухні».

Ресторанний рейтинг «Ласун» проводиться з 2008 року. Протягом усієї його історії «Сушия» входила до топ-3 найкращих у своїй номінації і тричі ставала найкращим суші-баром року.

  {#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
  Ви не можете оформити замовлення поки всі ваші друзі не збережуть кошика
  Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

  Замовити суші*

  +380 (44) 225 5555

  Укр