Разом з ПриватБанком Шукаємо офіціантів Акція Becherovka Lemond Вакансії в Сушия Нові бізнес ланчі Акції на алкоголь не діють Нове меню «Сушия» відкрила перший ресторан у Полтаві Кур'єри «Сушия» освоїли контраварійне водіння Подарункові Сертифікати на кулінарні майстер-класи Кулінарні майстер-класи для дітей Кулінарні майстер-класи «Сушия» відкрила новий ресторан у Києві «Сушия» завершила перший етап впровадження системи контролю харчової безпеки «Сушия» запрошує на майстер-класи «Сушия» відкрила новий ресторан у Києві «Сушия» кличе своїх гостей пробігти кілометри добра «Сушия» і Sender запустили контакт-центр у форматі чату «Сушия» названо найкращим суші-баром 2015 року «Світова Карта» відзначає 20-річний ювілей «Сушия» провела 5-й чемпіонат кухарів японської кухні «Сушия» відкрила третій ресторан у Львові Смачний четвер у «Сушия» Обережно! Ресторани-двійники! «Сушия» підбила підсумки року Доставка «Сушия» доступна через Приват24 Безпечність страв в «Сушія» – на вищому рівні Реконструкція "Сушия" Райои У Львові +1. Плюс один ресторан Сушия «Сушия» виходить на перегони! Ініціатива «Допоможемо своїм» від «Сушия» зібрала понад 400 тис. грн Перший ресторан «Сушия» на Борщагівці в новому ТЦ «Апрєль» Кулінарне свято в «Сушия»: проведіть яскраво вільний час за приготуванням улюблених ролів! Точна доставка розширює свою географію в Дніпрі, Одесі та Харкові Подаруй ялинці життя разом із Сушия Підтримка від «Сушия» нашим бійцям В сім'ї «Сушия» поповнення Медикаменти для 55-ї Окремої артилерійської бригади Апарати штучної вентиляції легенів для бійців від «Сушия» Дитячі майстер-класи від «Сушия» «Сушия» ділиться досвідом ведення ресторанного бізнесу в нестабільний час Нова допомога нашим бійцям Ініціатива «Допоможемо своїм» від «Сушия» Нові можливості для студентів готельно-ресторанного бізнесу

«Сушия» відкрила новий ресторан у Києві

18 Квітня 2016

15 квітня 2016 року мережа ресторанів сучасної японської кухні «Сушия» відкрила новий ресторан в самому центрі Києва — в торгово-розважальному комплексі «Гулівер».

Ресторан «Сушия» в фуд-корті торгово-розважального комплексу «Гулівер» (пл. Спортивна, 1А) став 41 закладом мережі в Україні та 24-м в Києві. Приміщення площею 270 м² розраховане на 100 посадочних місця. Вдале розташування комплексу - історичний і діловий центр столиці, перетин транспортних артерій міста і близькість ключових станцій метро дозволяють прогнозувати стабільно високу відвідуваність ресторану різними аудиторіями: офісної публікою, відвідувачами торгового центру і туристами.

«Відкриття нового ресторану символічно: розташований в самому центрі столиці, він відкриває рахунок п'ятому десятку ресторанів« Сушия »по всій Україні і в черговий раз демонструє стабільну динаміку розвитку мережі, - зазначив Антон Ходисько, директор Департаменту розвитку« Сушия». - Ми впевнені, що наш ресторан гармонійно доповнить розвинену інфраструктуру торгово-розважального комплексу «Гулівер» та зробить проведення часу його відвідувачів ще більш комфортним і смачним».

Ресторан «Сушия» розташований на 6-му поверсі торгово-розважального комплексу «Гулівер» та являє собою окрему закриту зону з фірмовим інтер'єром, обслуговуванням та сервісом - це повноцінний ресторан, поміщений всередину торгово-розважального центру. В інтер'єрі реалізована ідея зеленого оазису в центрі мегаполісу: безліч живих рослин покликані створити розслаблюючу атмосферу, дати гостям можливість відпочити, зменшити напружений темп столичного життя і отримати задоволення від смачної, якісної і здорової їжі.

  {#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
  Ви не можете оформити замовлення поки всі ваші друзі не збережуть кошика
  Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

  Замовити суші*

  +380 (44) 225 5555

  Укр