«Сушия» відкрила новий ресторан у Києві

18 Квітня 2016

15 квітня 2016 року мережа ресторанів сучасної японської кухні «Сушия» відкрила новий ресторан в самому центрі Києва — в торгово-розважальному комплексі «Гулівер».

Ресторан «Сушия» в фуд-корті торгово-розважального комплексу «Гулівер» (пл. Спортивна, 1А) став 41 закладом мережі в Україні та 24-м в Києві. Приміщення площею 270 м² розраховане на 100 посадочних місця. Вдале розташування комплексу - історичний і діловий центр столиці, перетин транспортних артерій міста і близькість ключових станцій метро дозволяють прогнозувати стабільно високу відвідуваність ресторану різними аудиторіями: офісної публікою, відвідувачами торгового центру і туристами.

«Відкриття нового ресторану символічно: розташований в самому центрі столиці, він відкриває рахунок п'ятому десятку ресторанів« Сушия »по всій Україні і в черговий раз демонструє стабільну динаміку розвитку мережі, - зазначив Антон Ходисько, директор Департаменту розвитку« Сушия». - Ми впевнені, що наш ресторан гармонійно доповнить розвинену інфраструктуру торгово-розважального комплексу «Гулівер» та зробить проведення часу його відвідувачів ще більш комфортним і смачним».

Ресторан «Сушия» розташований на 6-му поверсі торгово-розважального комплексу «Гулівер» та являє собою окрему закриту зону з фірмовим інтер'єром, обслуговуванням та сервісом - це повноцінний ресторан, поміщений всередину торгово-розважального центру. В інтер'єрі реалізована ідея зеленого оазису в центрі мегаполісу: безліч живих рослин покликані створити розслаблюючу атмосферу, дати гостям можливість відпочити, зменшити напружений темп столичного життя і отримати задоволення від смачної, якісної і здорової їжі.

{#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
Ви не можете оформити замовлення поки всі ваші друзі не збережуть кошика
Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

kyivstar +380 (97) 722 5555 vodafone +380 (66) 525 5555 vodafone +38 (063) 722 55 55

Почта сушия delivery@sushiya.ua

Контакти →

Замовити суші*

Ua

Ru En