«Сушия» відкрила новий ресторан у Києві

16 Травня 2016

Ресторан «Сушия» в ТРЦ «New Way» (вул. Вербицького, 1 в м.Києві) сорок другий заклад мережі в Україні і двадцять п'ятий в Києві. Двоповерхове приміщення площею 480 м² розраховане на 198 посадочних місць. Розташування торгового центру неподалік від станції метро Харківська, в одному з найбільш швидкозростаючих районів Києва, передбачає значну кількість відвідувачів з дітьми. Для самих маленьких і непосидючих Гостей ресторатори «Сушия» завбачливо створили простору дитячу кімнату. Ресторан працює щодня з 10:00 до 22:00.

«Сушия» вже має успішний досвід роботи в торгово-розважальних центрах: ресторани нашої мережі функціонують в кожному третьому сучасному ТРЦ Києва, - зазначив Роман Романчук, керівник мережі ресторанів сучасної японської кухні «Сушия». - Ми вважаємо, що розвиток інфраструктури спальних районів столиці - дуже перспективний напрямок, що відкриває великі можливості перед рестораторами.Присутність в таких густонаселених районах дозволяє нам бути ближче до своїх гостей - сім'ям з дітьми, молоді. Будемо намагатися, щоб їх перебування в «New Way» було не тільки цікавим і корисним, але також комфортним і смачним».

Ресторан «Сушия» розташований на першому і другому поверсі торгово-розважального центру «New Way» і являє собою окрему закриту зону з фірмовим інтер'єром, обслуговуванням та сервісом. Одним з ключових елементів інтер'єру є витончений розпис стін в японському стилі, який підкреслює атмосферу спокою й умиротворення у ресторані.

{#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
Ви не можете оформити замовлення поки всі ваші друзі не збережуть кошика
Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

kyivstar +380 (97) 722 5555 vodafone +380 (66) 525 5555 vodafone +38 (063) 722 55 55

Почта сушия delivery@sushiya.ua

Контакти →

Замовити суші*

+38 (044) 334 5555

Ua

Ru En