Разом з ПриватБанком Шукаємо офіціантів Акція Becherovka Lemond Вакансії в Сушия Нові бізнес ланчі Акції на алкоголь не діють Нове меню «Сушия» відкрила перший ресторан у Полтаві Кур'єри «Сушия» освоїли контраварійне водіння Подарункові Сертифікати на кулінарні майстер-класи Кулінарні майстер-класи для дітей Кулінарні майстер-класи «Сушия» відкрила новий ресторан у Києві «Сушия» завершила перший етап впровадження системи контролю харчової безпеки «Сушия» запрошує на майстер-класи «Сушия» відкрила новий ресторан у Києві «Сушия» кличе своїх гостей пробігти кілометри добра «Сушия» і Sender запустили контакт-центр у форматі чату «Сушия» названо найкращим суші-баром 2015 року «Світова Карта» відзначає 20-річний ювілей «Сушия» провела 5-й чемпіонат кухарів японської кухні «Сушия» відкрила третій ресторан у Львові Смачний четвер у «Сушия» Обережно! Ресторани-двійники! «Сушия» підбила підсумки року Доставка «Сушия» доступна через Приват24 Безпечність страв в «Сушія» – на вищому рівні Реконструкція "Сушия" Райои У Львові +1. Плюс один ресторан Сушия «Сушия» виходить на перегони! Ініціатива «Допоможемо своїм» від «Сушия» зібрала понад 400 тис. грн Перший ресторан «Сушия» на Борщагівці в новому ТЦ «Апрєль» Кулінарне свято в «Сушия»: проведіть яскраво вільний час за приготуванням улюблених ролів! Точна доставка розширює свою географію в Дніпрі, Одесі та Харкові Подаруй ялинці життя разом із Сушия Підтримка від «Сушия» нашим бійцям В сім'ї «Сушия» поповнення Медикаменти для 55-ї Окремої артилерійської бригади Апарати штучної вентиляції легенів для бійців від «Сушия» Дитячі майстер-класи від «Сушия» «Сушия» ділиться досвідом ведення ресторанного бізнесу в нестабільний час Нова допомога нашим бійцям Ініціатива «Допоможемо своїм» від «Сушия» Нові можливості для студентів готельно-ресторанного бізнесу

«Сушия» відкрила новий ресторан у Києві

16 Травня 2016

Ресторан «Сушия» в ТРЦ «New Way» (вул. Вербицького, 1 в м.Києві) сорок другий заклад мережі в Україні і двадцять п'ятий в Києві. Двоповерхове приміщення площею 480 м² розраховане на 198 посадочних місць. Розташування торгового центру неподалік від станції метро Харківська, в одному з найбільш швидкозростаючих районів Києва, передбачає значну кількість відвідувачів з дітьми. Для самих маленьких і непосидючих Гостей ресторатори «Сушия» завбачливо створили простору дитячу кімнату. Ресторан працює щодня з 10:00 до 22:00.

«Сушия» вже має успішний досвід роботи в торгово-розважальних центрах: ресторани нашої мережі функціонують в кожному третьому сучасному ТРЦ Києва, - зазначив Роман Романчук, керівник мережі ресторанів сучасної японської кухні «Сушия». - Ми вважаємо, що розвиток інфраструктури спальних районів столиці - дуже перспективний напрямок, що відкриває великі можливості перед рестораторами.Присутність в таких густонаселених районах дозволяє нам бути ближче до своїх гостей - сім'ям з дітьми, молоді. Будемо намагатися, щоб їх перебування в «New Way» було не тільки цікавим і корисним, але також комфортним і смачним».

Ресторан «Сушия» розташований на першому і другому поверсі торгово-розважального центру «New Way» і являє собою окрему закриту зону з фірмовим інтер'єром, обслуговуванням та сервісом. Одним з ключових елементів інтер'єру є витончений розпис стін в японському стилі, який підкреслює атмосферу спокою й умиротворення у ресторані.

  {#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
  Ви не можете оформити замовлення поки всі ваші друзі не збережуть кошика
  Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

  Замовити суші*

  +380 (44) 225 5555

  Укр