«Сушия» відкрила перший ресторан у Полтаві

29 Вересня 2016

На День Незалежності України, 24 серпня, мережа ресторанів сучасної японської кухні «Сушия» відкрила перший ресторан у Полтаві.

Ресторан «Сушия» у центрі Полтави, розташований за адресою вул. Соборності, 29/15, став 43-м закладом мережі в Україні. Окреме приміщення площею 335 м² розраховане на 117 посадкових місць. Також у Полтаві працюватиме служба доставки – страви японської кухні можна буде замовити додому або до офісу. До 30 вересня на замовлення в службі доставки діятиме 10%-ва знижка. Ресторан працюватиме щодня з 10:00 до 23:00.

Відкриття першого в Полтаві ресторану «Сушия» супроводжується низкою маркетингових активностей:

  • 24 – 28 серпня на центральних вулицях міста можна буде отримати флаєр на лимонад – як комплімент при відвідуванні ресторану. Термін дії флаєра – до 4 вересня включно;

  • Гості, які зроблять фото в ресторані, опублікують його в соцмережах (Facebook або ВКонтакті) з відповідним чек-іном та покажуть пост менеджеру ресторану, отримають в подарунок морозиво. Термін дії промо – до кінця вересня.

«Відкриття першого ресторану в Полтаві – важлива для нас подія, тому ми свідомо приурочили її до знакової дати для нашої країни – 25-річчя Незалежності України, – зазначив генеральний директор мережі «Сушия» Антон Ходисько. – Полтава історично є центром значущих подій для нашої країни, втіленням національного духу і колориту центральної України, і нам дуже приємно розпочинати свою історію в цьому місті у найважливіше національне свято. Впевнений, що знайомство з правильною японською кухнею – з бездоганно свіжими продуктами, оригінальними рецептурами та яскравою і гостинною атмосферою стане для полтавців початком нової традиції – з родиною та друзями вибиратися «на суші» до «Сушия», як це із задоволенням роблять наші гості у 12 інших містах України».

{#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
Ви не можете оформити замовлення поки всі ваші друзі не збережуть кошика
Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

kyivstar +380 (97) 722 5555 vodafone +380 (66) 525 5555 vodafone +38 (063) 722 55 55

Почта сушия delivery@sushiya.ua

Контакти →

Замовити суші*

+380 (44) 225 5555

Ua

Ru En