«Сушия» відкрила третій ресторан у Львові

9 Лютого 2016

8 лютого 2016 року мережа ресторанів сучасної японської кухні «Сушия» відкрила новий ресторан у центрі Львова.

Новий ресторан «Сушия» (просп. Шевченка, 3) став 40-м закладом мережі в Україні та третім у Львові. Перший ресторан «Сушия» в західній столиці України було відкрито у 2010 році, другий  восени 2015 року.

Ресторан розташований в історичному центрі у безпосередній близькості від основних визначних пам'яток Львова, що робить його привабливим не тільки для жителів міста, а й для туристів. Приміщення площею 285 м2 розраховане на 94 посадочних місця.

«Відкриття третього ресторану мережі у Львові є відповіддю на зростаючий тренд популярності цього прекрасного старовинного міста для туристів і важливим кроком на шляху розширення присутності« Сушия »в Західному регіоні, - зазначив Антон Ходисько, директор Департаменту розвитку« Сушия ». - Для нас ця подія дуже очікуване, оскільки досвід відкриття попереднього ресторану декількома місяцями раніше виявився більш ніж успішним. Жителів такого мультикультурного міста як Львів необхідно постійно дивувати чимось новим і незвичним. І ми з радістю вносимо екзотичну східну ноту в багатонаціональну кулінарну палітру Західної столиці».

На честь відкриття третього ресторану «Сушия», 11 лютого о 12:00 буде проходити дегустація найпопулярніших страв меню:

ролів Філадельфія Де Люкс зі свіжим лососем, Зелений Дракон, Червоний Дракон, Золотий Унаги Дракон, Каліфорнія у ікрі зі свіжим лососем, Хауз рол, Cмайл рол, Ролл з лососем.
Крім того, найменших відвідувачів чекає невеликий сюрприз - фірмовий магнітний пазл «Сушия».

Відкриття ще одного ресторану дозволить збільшити потужності сервісу «Точна доставка» у Львові, і скоротити час обробки замовлень для центральних районів міста - свіжі страви японської кухні додому та офіс стануть ще доступнішими.

Про компанію «Сушия»:

Мережа ресторанів сучасної японської кухні «Сушия» заснована в 2006 році і налічує на сьогодні 40 ресторанів в 12 містах України - Києві, Борисполі, Вінниці, Дніпропетровську, Запоріжжі, Луцьку, Львові, Одесі, Сумах, Харкові, Черкасах та Чернівцях. Щомісяця обслуговує понад 350 000 гостей, має власну службу доставки «Точна доставка».

{#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
Ви не можете оформити замовлення поки всі ваші друзі не збережуть кошика
Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

kyivstar +380 (97) 722 5555 vodafone +380 (66) 525 5555 vodafone +38 (063) 722 55 55

Почта сушия delivery@sushiya.ua

Контакти →

Замовити суші*

+38 (044) 334 5555

Ua

Ru En