«Сушия» підбила підсумки року

25 Січня 2016

Мережа ресторанів сучасної японської кухні «Сушия» підвела підсумки 2015 року – 9-го року успішної роботи на українському ринку. Свій ювілейний рік компанія починає з 39 ресторанами в 12 містах України (23 в Києві і 16 в регіонах), більше 1500 співробітників, новими планами і перспективами.

У 2015 році «Сушия» продемонструвала стабільний розвиток. Компанія відкрила нові ресторани в Києві (ТЦ «Апрєль», просп. Л. Курбаса, 19а) та Львові (ТРЦ «Forum Lviv», вул. Під Дубом, 7б), інвестувавши в них близько 6,8 млн. грн.

Також компанія вже вклала близько 1,8 млн. грн. в два нових ресторани, відкриття яких заплановане на перший квартал 2016: у новому київському торгово-розважальному центрі «New Way» (вул. Архітектора Вербицького) і у Львові за адресою пр. Т. Шевченка, 3. При цьому з незалежних від компанії причин в 2015 році «Сушия» змушена була закрити 3 київських ресторани –  в ТРЦ «Гулівер», ресторани на вул. Грушевського та Городецького.

Розвиток мережі торкнувся і сервісу «Точна доставка»: на сьогоднішній день послуга доставки від «Сушия» доступна не лише в містах присутності мережі, але також в передмістях, кількість яких вже становить 17. Зростання замовлень «Точної доставки» склало 8,64% по відношенню до 2014 року – компанія обробила 486 275 замовлень доставки. У 2015 році до існуючих каналів замовлення доставки страв «Сушия» – за допомогою офіційного сайту, мобільних додатків і call-центру – додалася можливість замовлення через мобільний додаток для онлайн-банкінгу Приват24.

В рамках постійного підвищення стандартів мережі в грудні 2015 року в партнерстві з «Міжнародною фінансовою корпорацією» (IFC) – членом Групи Світового банку і найбільшим глобальним інститутом розвитку – «Сушия» першою серед ресторанів України запустила комплексну піврічну програму підготовки з харчової безпеки. У рамках цього проекту експерти міжнародного рівня проводять комплексну діагностичну оцінку мережі, перевіряють безпеку всіх ресторанів «Сушия» і вносять рекомендації щодо удосконалення системи контролю харчової безпеки. По закінченні проекту наступним кроком стане міжнародна сертифікація FSSC 22000.

Компанія також продовжує працювати над розвитком системи логістики та власного імпорту, які дозволяють забезпечувати найвищу якість і зберігати демократичні ціни. Сьогодні частка імпорту – у тому числі власного – в структурі закупівель «Сушия» становить понад 80%. Компанія закуповує ключові інгредієнти в США, В'єтнамі, Китаї та Латвії.

«Сушия» постійно розширює своє меню, пропонуючи гостям не тільки улюблені страви класичної японської кухні, які користуються незмінним попитом, а й креативні сезонні пропозиції. У 2015 році в меню «Сушия» було 3 сезонних спешіалза – мережа представила 16 нових страв і 11 напоїв. На даний момент в ресторанах мережі доступна спеціальна зимова пропозиція «Чарівна зима».

Прагнучи власноруч вирішувати проблему відсутності кваліфікованого персоналу ресторанної галузі, «Сушия» інвестує у власну програму підготовки кадрів. Так, у 2015 році компанія провела 40 шкіл офіціантів і 66 шкіл кухарів, навчивши більше 1000 нових офіціантів і кухарів японської кухні. Компанія також інвестує в професійний розвиток співробітників, забезпечує їм комфортні умови праці та соціальні гарантії. У 2015 році «Сушия» вперше потрапила до рейтингу кращих роботодавців України за версією журналу «Фокус», зайнявши в ньому друге місце.

Вважаючи своїм обов'язком не лише стабільно розвивати бізнес, підвищувати стандарти ресторанної справи в Україні, вирощувати професійні кадри, забезпечувати робочі місця і надходження до бюджету країни за рахунок сплати податків, «Сушия» також бачить свою місію в підтримці суспільства та різних соціальних проектів. Так, в 2015 році в рамках сприяння вітчизняному автоспорту компанія почала проект з підтримки гоночної команди – дебютанта Чемпіонату України з шосейно-кільцевих перегонів. У 2016 році проект буде продовжено і розширено.

«2015 рік був непростим для українського бізнесу взагалі і для ресторанів зокрема. Ми всі відчули на собі наслідки нестабільної економічної і політичної ситуації в країні, і «Сушия» не стала винятком, – зазначив керівник мережі «Сушия» Роман Романчук. – При цьому до кінця року позитивна динаміка ставала все більш відчутною, і в цілому я можу оцінити минулий рік як досить успішний. У 2016 ми увійшли з новими амбітними планами, які вже починаємо втілювати. Ми відкриваємо нові ресторани, плануємо розширювати географію присутності, розвиваємо доставку, розробляємо концепцію оновлення «Сушия 2.0». Ми починаємо новий рік з оптимізмом – так, в 2016 нас чекає багато роботи, але це робота яку ми дуже любимо, – годувати наших гостей якісною та смачною японською кухнею і постійно перевершувати їхні очікування ».

Кілька цікавих фактів про «Сушия» в 2015 році:

  • Найпопулярніша страва: рол «Філадельфія» зі свіжим лососем (229 433 проданих порції за рік) і водорості хіяші з кунжутом (220 429 порцій за рік)
  • Найпопулярніший напій: класичний лимонад з м'ятою (257 517 порцій за рік)
  • Найбільш відвідуваний ресторан мережі: «Сушія» в ТРЦ «Dream Town» (Київ) – 147 619 гостей за рік
  • Найбільш відвідуваний ресторан мережі в регіонах: (Львів) – 135 299 гостей за рік
  • Рекордну кількість замовлень служба доставки отримала 8 березня – 3 501 (приблизно 4 замовлення за хвилину протягом усього дня)
  • Рекордна кількість відвідувачів в день: 1 111 гостей (890 чеків) – 14 лютого, ТРЦ «Dream Town» (Київ)
  • Вжита кількість рису: 361 тонна за рік
  • Вжита кількість охолодженого лосося: 111 тонн за рік
  • Вжита кількість авокадо: 98 тонн за рік
  • Вжита кількість копченого лосося: 8 тонн за рік
{#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
Ви не можете оформити замовлення поки всі ваші друзі не збережуть кошика
Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

kyivstar +380 (97) 722 5555 vodafone +380 (66) 525 5555 vodafone +38 (063) 722 55 55

Почта сушия delivery@sushiya.ua

Контакти →

Замовити суші*

+38 (044) 334 5555

Ua

Ru En