«Сушия» завершила перший етап впровадження системи контролю харчової безпеки

29 Квітня 2016

 
«Сушия» розпочала співпрацю з «Міжнародною Фінансовою Корпорацією» (IFC) з вибудовування системи контролю харчової безпеки в грудні 2015 року: в рамках спільної програми експерти IFC допомагають компанії розробляти та впроваджувати системи управління харчовою безпекою, щоб сприяти «Сушия» в підготовці до міжнародної сертифікації FSSC 22000. За минулі 4 місяці з початку проекту IFC провела діагностичну оцінку та розробила план по впровадженню заходів для поліпшення безпеки в усіх ресторанах мережі, а також почала процес навчання команди «Сушия» роботі відповідно до нових внутрішніх стандартів. На даний момент завершено найбільш об'ємну та ресурсовитратну частину робіт – розробку та узгодження формальних стандартів – та розпочато їх впровадження стосовно до всіх процедур на всіх етапах технологічного процесу: від приміщень та логістики до приготування страв і доставки. Персонал ресторанів проходить навчання і на практиці відпрацьовує нові стандарти, які відповідають передовим європейським практикам.

Серед нововведень, які вже діють в ресторанах мережі або знаходяться на етапі активного впровадження:

  • контрольні листи для систематизованого контролю умов роботи (дозволяють діагностувати невідповідності на етапі їх виникнення, а не ліквідації наслідків);
  • кольоровий одноразовий санітарний одяг (дозволяє легко ідентифікувати його фрагменти в разі потрапляння в харчові продукти);
  • кольоровий поділ робочого кухонного інвентарю (запобігає перехресному забрудненню різних груп продуктів);
  • професійні миючі засоби, дозволені для використання в харчовій галузі, нові – чіткі, яскраві та наочні інструкції з миття рук, уніфіковане робоче взуття та ін.
  • заміна підрядника, який здійснює контроль за шкідниками згідно принципів ХАССП.

«Наша спільна з IFC програма щодо поліпшення контролю харчової безпеки – це проект, якому ми віддаємо багато часу, сил і ресурсів, оскільки він передбачає залучення всієї команди «Сушия» – від керівників вищої ланки до технічного та допоміжного персоналу, – зазначив Роман Романчук, керівник мережі ресторанів сучасної японської кухні «Сушия».  – Системно впроваджуючи нові стандарти, ми з кожним кроком стаємо краще й ефективніше в питаннях харчової безпеки. Ми прагнемо попередити виникнення проблеми, аніж боротися з її наслідками».

Наступним етапом впровадження програми стане план ХАССП (HACCP – Hazard analysis and critical control points – аналіз ризиків та критичні контрольні точки) – зараз ця частина проекту знаходиться в процесі розробки.

{#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
Ви не можете оформити замовлення поки всі ваші друзі не збережуть кошика
Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

kyivstar +380 (97) 722 5555 vodafone +380 (66) 525 5555 vodafone +38 (063) 722 55 55

Почта сушия delivery@sushiya.ua

Контакти →

Замовити суші*

Ua

Ru En