Разом з ПриватБанком Шукаємо офіціантів Акція Becherovka Lemond Вакансії в Сушия Нові бізнес ланчі Акції на алкоголь не діють Нове меню «Сушия» відкрила перший ресторан у Полтаві Кур'єри «Сушия» освоїли контраварійне водіння Подарункові Сертифікати на кулінарні майстер-класи Кулінарні майстер-класи для дітей Кулінарні майстер-класи «Сушия» відкрила новий ресторан у Києві «Сушия» завершила перший етап впровадження системи контролю харчової безпеки «Сушия» запрошує на майстер-класи «Сушия» відкрила новий ресторан у Києві «Сушия» кличе своїх гостей пробігти кілометри добра «Сушия» і Sender запустили контакт-центр у форматі чату «Сушия» названо найкращим суші-баром 2015 року «Світова Карта» відзначає 20-річний ювілей «Сушия» провела 5-й чемпіонат кухарів японської кухні «Сушия» відкрила третій ресторан у Львові Смачний четвер у «Сушия» Обережно! Ресторани-двійники! «Сушия» підбила підсумки року Доставка «Сушия» доступна через Приват24 Безпечність страв в «Сушія» – на вищому рівні Реконструкція "Сушия" Райои У Львові +1. Плюс один ресторан Сушия «Сушия» виходить на перегони! Ініціатива «Допоможемо своїм» від «Сушия» зібрала понад 400 тис. грн Перший ресторан «Сушия» на Борщагівці в новому ТЦ «Апрєль» Кулінарне свято в «Сушия»: проведіть яскраво вільний час за приготуванням улюблених ролів! Точна доставка розширює свою географію в Дніпрі, Одесі та Харкові Подаруй ялинці життя разом із Сушия Підтримка від «Сушия» нашим бійцям В сім'ї «Сушия» поповнення Медикаменти для 55-ї Окремої артилерійської бригади Апарати штучної вентиляції легенів для бійців від «Сушия» Дитячі майстер-класи від «Сушия» «Сушия» ділиться досвідом ведення ресторанного бізнесу в нестабільний час Нова допомога нашим бійцям Ініціатива «Допоможемо своїм» від «Сушия» Нові можливості для студентів готельно-ресторанного бізнесу

Точна доставка розширює свою географію в Дніпрі, Одесі та Харкові

16 Грудня 2014

Дорогі друзі, ми розширюємо дію служби доставки в Дніпро, Одесі та Харкові, щоб ще більше людей змогли оцінити зручність і швидкість замовлення наших страв.

До територій, які покриває Точна доставка, приєднуються: у Дніпро - Ленінський і Самарський район, Дослідне і Підгірне; в Одесі - район Бурлакової Балки і селища Котовського; у Харкові - Фрунзівський та Жовтневий райони, селища Жуковського і Кулиничі.

Доставка в ці райони займають до 90 хвилин - для цього Вам достатньо зробити замовлення не менше ніж на 200 грн і зв'язатися з оператором по телефону 097-722-55-55.

Над кожним Вашим замовленням працюють кращі сушисти «Сушия», а завдяки правильній логістиці Ви завжди можете бути впевнені в свіжості і високій якості наших страв.

Служба Точна доставка «Сушия» працює з 2011 року і є однією з найбільших національних доставок в Україні. На сьогоднішній день сервіс охоплює 13 регіонів України та місто Київ, і ми постійно працюємо над тим, щоб ще більше українців спробували всі переваги нашої Точної доставки.

Точна доставка «Сушия» - доставляємо задоволення!

Схожі статті

6 лютого в Києві пройшла урочиста церемонія передачі Smart ForTwo мережі ресторанів японської кухні «Сушия».

Точна доставка «Сушия» працює з липня 2011 року. Жителі різних міст України встигли оцінити швидкість і зручність послуги мережі.

Сервіс Точної доставки працює в усіх 12 регіонах, де відкрито ресторани мережі «Сушия».

  {#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
  Ви не можете оформити замовлення поки всі ваші друзі не збережуть кошика
  Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

  Замовити суші*

  +380 (44) 225 5555

  Укр