Зустрічайте День Закоханих в Сушия

13 Лютого 2015

Дорогі Гості!

Від усієї душі вітаємо вас зі святом усіх закоханих. Бажаємо теплоти, добра і любові у ваших серцях.

Ресторани і служба доставки Сушия з радістю подарують вам святковий настрій та незабутні враження в День Святого Валентина. Ми запрошуємо вас провести цей вечір в одному з наших ресторанів або замовити смачну вечерю до себе додому.

14 лютого за численними проханнями наших Гостей ми відкриваємо другий поверх ресторану на вул. Грушевського, 4, щоб ще більше Гостей змогли отримати максимум задоволення від вечері в улюбленому ресторані.

Служба доставки Сушия приймає попередні замовлення на 14 лютого. Ми звертаємося до Гостей з проханням спланувати свій вечір і зробити свої замовлення заздалегідь, щоб Точна доставка змогла привезти вашу святкову вечерю своєчасно. Служба доставки приймає замовлення через кол-центр, сайт і зручні мобільні додатки.

Нехай ваш День Закоханих буде повний позитивних емоцій і яскравих вражень разом з Сушия!

Схожі статті

Компанія «Сушия» підводить підсумки соціальної ініціативи «Допоможемо своїм», що стартувала у вересні 2014 року.

Завдяки Гостям «Сушия», які взяли участь в акції «Допоможемо своїм», за цей час вдалося зібрати понад 400 тис. грн, які були спрямовані на підтримку бійців і українців, постраждалих від дій в зоні АТО.

В останні дні на ряді ресурсів в мережі Інтернет з'явилися публікації про те, що Господарський суд Києва задовольнив позовні вимоги прокуратури і зобов'язав "Сушия" повернути з незаконної оренди приміщення в центрі столиці.

У вересні «Сушия» розпочала ініціативу «Допоможемо своим», мета якої - допомогти бійцям і постраждалим українцям від дій в зоні АТО.

За цей час завдяки Вашій участі, у тому числі за рахунок продажу Victory ролу та наклейок, ми зібрали 41 657 грн, що були направлені ​​до фонду «Кожен Може» (Волонтерська сотня).

{#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
Ви не можете оформити замовлення поки всі ваші друзі не збережуть кошика
Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

kyivstar +380 (97) 722 5555 vodafone +380 (66) 525 5555 vodafone +38 (063) 722 55 55

Почта сушия delivery@sushiya.ua

Контакти →

Замовити суші*

Ua

Ru En