Про Сушия


Сьогодні «Сушия» - найбільша і швидкозростаюча в Україні мережа ресторанів японської кухні, яка налічує 38 ресторанів у 13 містах України. 

З відкриттям першого ресторану в 2006 році компанія зробила ставку на демократичність і якість, тому в ресторанах «Сушия» запропоновані доступні ціни та великий вибір різноманітних пропозицій японської кухні. Прямий імпорт основних продуктів і найсильніша система логістики дозволяють компанії регулювати вартість страв, зберігаючи при цьому високі стандарти якості. Свіже, якісне, корисне - це принципи, яких «Сушия» дотримується вже 11 років.

Про Точну доставку

Точна доставка «Сушия» працює з липня 2011 року. Жителі різних міст України встигли оцінити швидкість і зручність послуги мережі.

Сервіс Точної доставки працює в усіх 12 містах, де відкрито ресторани «Сушия»: Києві, Борисполі, Дніпро, Харкові, Черкасах, Вінниці, Запоріжжі, Одесі,  Луцьку, Чернівцях, Львові, Сумах, Полтаві.

Ми матеріально відповідаємо за кожну хвилину затримки доставки замовлення. Ми запровадили спеціальну програму «1 хвилина затримки = 1 гривня в скарбничку». Тепер у разі запізнення кур’єр видасть Гостю комплімент від «Сушия», яким можна скористатися при наступному замовленні.

{#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
Ви не можете оформити замовлення поки всі ваші друзі не збережуть кошика
Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

kyivstar +380 (97) 722 5555 vodafone +380 (66) 525 5555

Почта сушия callcenter@sushiya.ua

Контакти →
Місто доставки:
Обробка замовлень: з 11:00 до 00:00

Замовити суші*

+380 (44) 225 5555

Ua

Ru En