Конфіденційність

Політика конфіденційності ТОВ «Сушия»

Дана політика пояснює:

 • яку інформацію ми збираємо і навіщо;
 • яким чином ми використовуємо зібрану інформацію;
 • які існують варіанти доступу до даних і їх оновлення

Яку інформацію ми збираємо

Для використання наших служб ми запитуємо у вас персональні дані, наприклад: ім'я, номер телефону, адресу електронної пошти, адресу доставки, зміст запитів на надання послуги, реквізити кредитної карти.

Тих, хто бажає задіяти можливості отримання інформації через Особистий кабінет, ми також просимо зареєструватися, вказавши дату народження та стать. При реєстрації або авторизації в Особистому кабінеті за допомогою сайтів ВКонтакте, Facebook, Twitter і Google ми отримуємо лише ті дані про ваш профіль, які ви дозволили повідомити.

Яким чином використовуємо зібрану інформацію

Отриману інформацію ми використовуємо для:

 • надання послуг та клієнтської підтримки на запит клієнта;
 • поліпшення власних послуг, змісту сайту та реклами;
 • сповіщення клієнта про послуги, новини і рекламні пропозиції ТОВ «Сушия» і партнерів ТОВ «Сушия» за допомогою SMS, електронних повідомлень, пошти і телефонного зв'язку.

У разі необхідності використати ваші дані для цілей, не вказаних у цій політиці конфіденційності, ми обов’язково запитуємо попередню згоду на це.

Коли ви звертаєтеся в ТОВ «Сушия», ваші повідомлення можуть зберігатися, щоб ми могли вирішити проблему швидше. Іноді ми надсилаємо на електронну пошту користувачів повідомлення про майбутні зміни або поліпшення у роботі служб.

Як знайти і змінити свої персональні дані

Кожен користувач може керувати певними типами відомостей про себе за допомогою Особистого кабінету, переглядати і змінювати налаштування служб засобами самих служб і програмного забезпечення, в якому використовуються наші служби.

Інформація, яку ТОВ «Сушия» надає третім особам

Ми не розкриваємо особисту інформацію користувачів компаніям, організаціям і приватним особам, не пов'язаним з ТОВ «Сушия», крім таких випадків:

Користувач дав на це свою згоду. Ми можемо надати відомості про вас компаніям, організаціям або приватним особам, не пов'язаним з ТОВ «Сушия», якщо ви надали згоду на це.

Для обробки третіми сторонами. Ми надсилаємо персональні дані довіреним особам і партнерам по бізнесу відповідно до наших інструкцій, політики конфіденційності та інших вимог безпеки.

На вимогу законодавства. Ми надаємо ваші дані компаніям, організаціям або приватним особам, не пов'язаним з Google, в тому випадку, якщо ми сумлінно вважаємо, що отримати, використати, зберегти або розкрити таку інформацію розумним чином необхідно з метою:

 • виконати або дотримати чинний закон, підзаконний нормативний правовий акт, судове рішення або примусово здійсненний запит державної установи;
 • примусово виконати Умови використання або розслідувати їх можливі порушення;
 • виявити, припинити чи іншим чином перешкодити шахрайству, а також усунути технічні неполадки або проблеми з безпекою;
 • захистити права, власність або безпеку компанії ТОВ «Сушия», наших користувачів або суспільства в цілому, як це вимагається і допускається законодавством.
 • Ми можемо надавати узагальнені знеособлені дані всім користувачам і нашим партнерам, таким як видавці, рекламодавці або пов'язані сайти. Вони можуть застосовуватися, наприклад, для того, щоб проілюструвати тенденції використання наших служб.

Захист інформації

Ми робимо все можливе для того, щоб убезпечити наших користувачів від несанкціонованих спроб доступу, зміни, розкриття чи знищення даних, що зберігаються в нас. Зокрема, ми робимо наступне:

 • Постійно удосконалюємо способи збору, зберігання і обробки даних, включаючи фізичні заходи безпеки, для протидії несанкціонованому доступу до наших систем.
 • Обмежуємо нашим співробітникам, підрядникам та агентам доступ до персональних даних, а також накладаємо на них строгі договірні зобов'язання, за порушення яких передбачені серйозна відповідальність і штрафні санкції.

Сфера застосування

Наша політика конфіденційності поширюється на всі служби, що надаються компанією ТОВ «Сушия».

Зміни

Час від часу наша політика конфіденційності може змінюватися. Однак ми ніколи не будемо обмежувати права користувачів без їх явно вираженої згоди. Всі оновлення політики конфіденційності відображаються на цій сторінці, а про значні ми повідомляємо додатково (у випадку з деякими службами — електронною поштою).

{#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
Ви не можете оформити замовлення поки всі ваші друзі не збережуть кошика
Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

kyivstar +380 (97) 722 5555 vodafone +380 (66) 525 5555 vodafone +38 (063) 722 55 55

Почта сушия delivery@sushiya.ua

Контакти →
Місто доставки:
Обробка замовлень: з 00:00 до 23:59

Замовити суші*

Ua

Ru En