Правила акції «Вітання на день народження»

Офіційні правила пропозиції «Вітання на день народження»

1.      Організатор пропозиції.

1.1.Організатором пропозиції «Вітання на день народження» є ТОВ «Сушия» (код ЄДРПОУ 35266336), яке розташоване за адресою: м. Київ, вул. Московська, 29А, тел. (044) 507 28 08 (надалі – Організатор).

1.2.Під «Вітанням на день народження» мається на увазі сертифікат, який надсилається Організатором Споживачу за 7 (сім) календарних днів до настання дня народження такого Споживача на вказану Споживачем при реєстрації особистого кабінету на веб-сайті www.sushiya.ua адресу електронної пошти (e-mail) та надає право Споживачу отримати знижку у розмірі 20% від загальної вартості замовлення продукції в будь-якому з ресторанів мережі ТОВ «Сушия» або придбаної в службі доставки ТОВ «Сушия».

1.3.Сертифікат Споживач має право використати при замовленні продукції в службі доставки ТОВ «Сушия» за телефоном 044-255-55-55 чи при розрахунку за замовлення в ресторані «Сушия» (надалі – Сертифікат).

1.4.Знижка за Сертифікатом надається за умови, якщо загальна вартість замовлення становить не менше 150,00 грн.

1.5.Сертифікат є власністю ТОВ «Сушия».

1.6.Сертифікат не підлягає продажу, обміну, повній та/або частковій грошовій компенсації, передачі третім особам.

2.      Територія та строки пропозиції.

2.1.Споживач має право отримати знижку за Сертифікатом виключно протягом періоду в 14 (чотирнадцять) календарних днів з дати отримання Споживачем Сертифіката (надалі за текстом – «Період пропозиції»).

3.      Участь в Пропозиції.

3.1.Учасниками Пропозиції (Споживачами) можуть бути будь-які повнолітні дієздатні особи (відповідно до чинного законодавства України), які проживають або перебувають на території України та зареєстровані через Особистий кабінет на веб-сайті www.sushiya.ua.

4.      Умови участі в Пропозиції.

4.1. Сертифікат має право отримати Споживач, який зареєстрований через Особистий кабінет  на веб-сайті www.sushiya.ua, не пізніше ніж за 7 (сім) календарних днів до настання дня народження такого Споживача та якому за вказаною ним при реєстрації на веб-сайті www.sushiya.ua адресою електронної пошти надійшов електронний лист із Сертифікатом.

4.2.Для реалізації свого права на знижку за Сертифікатом Споживач має:

Ø   завітати до ресторану мережі «Сушия» (перелік ресторанів вказано на сайті Організатора за посиланням: http://www.sushiya.ua/ua/restorany/), здійснити замовлення продукції в ресторані на загальну суму не менше 150,00 грн і надати працівнику ресторану свій паспорт або інший документ, що посвідчує особу Споживача і містить дані про дату народження Споживача, та роздрукований Сертифікат при розрахунку,

або

Ø  зробити замовлення продукції в службі доставки ТОВ «Сушия» за телефоном (044) 255-55-55 на суму не менше 150,00 грн, під час замовлення повідомити оператора кол-центру служби доставки, який приймає замовлення, про наявність у нього Сертифіката та назвати штрих-код, який міститься на Сертифікаті, при отриманні продукції надати свій паспорт або інший документ, що посвідчує особу Споживача та містить дані про дату народження Споживача, кур’єру для здійснення перевірки дати народження Споживача.

4.3.Сертифікат може бути використано один раз, після використання штрих-код, який міститься на Сертифікаті, втрачає чинність.

4.4.При отриманні замовлення, щодо якого було використано Сертифікат, сам Сертифікат підлягає вилученню кур’єром чи працівником ресторану мережі «Сушия».

4.5. Сертифікат не підлягає грошовій компенсації, передачі третім особам.

5.      Порядок і спосіб інформування про умови Пропозиції.

5.1.Інформування щодо правил та умов Пропозиції здійснюється безпосередньо на сайті Організатора www.sushiya.ua.

5.2.Додаткова інформація щодо умов Пропозиції надається за телефоном гарячої лінії кол-центру Організатора 044–255-55-55. Вартість дзвінків встановлюється згідно з тарифами операторів зв’язку.

6.      Умови та Період Пропозиції можуть бути змінені Організатором в будь-який час без попереднього повідомлення.

6.1 Пропозиція не розповсюджується та знижка за Сертифікатом не надається у святкові та неробочі дні згідно з чинним законодавством: 1 січня, 7 січня, 8 березня, Великдень, 1 травня, 2 травня, 9 травня, 28 червня, 24 серпня, а також 14 лютого та 14 жовтня.

6.2. Строк дії Сертифіката вказано на самому Сертифікаті. Після спливу строку дії Сертифікат втрачає свою чинність, а Споживач втрачає своє право на отримання знижки, зазначеної у Сертифікаті.

7.      Організатор не несе відповідальності за наслідки використання Споживачем Сертифіката та/або інформації, яку він містить, в тому числі у разі передання Сертифіката та/або інформації, яку він містить, третім особам, несанкціонований доступ третіх осіб до Сертифіката, заволодіння третіми особами Сертифікатом та/або інформацією, що в ньому міститься, а також можливі збитки Споживача, що стали наслідком вищезазначених обставин.

8.      Знижка за Сертифікатом не підсумовується з іншими знижками та/або пропозиціями, які діють в ресторанах мережі та/або службі доставки «Сушия». 

{#Создатель колективного заказа удалил вас с корзины#}
Ви не можете оформити замовлення поки всі ваші друзі не збережуть кошика
Вы уже сохранили свою корзину и больше не можете добавлять товары

kyivstar +380 (97) 722 5555 vodafone +380 (66) 525 5555 vodafone +38 (063) 722 55 55

Почта сушия delivery@sushiya.ua

Контакти →
Місто доставки:
Обробка замовлень: з 11:00 до 00:00

Замовити суші*

+38 (044) 334 5555

Ua

Ru En